Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Krvácení silnější než dřív. Očkování proti covidu ovlivňuje průběh menstruace, potvrdily nové výzkumy

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Eliška | 2. 12. 2022 11:06

Jo taky mi to rozhodilo cyklus, třeba měsíc až 6 týdnů zpoždění, pak buď krvácení jak když někoho podřízneš, pak zas jen špinění. Na to konto jsem si preventivně dělala těhotenské testy a jaké překvápko, když jednou vyšel pozitivní. Dnes mám krásnou, zdravou 5měsíční holčičku, ale další dávku už do mě nikdo nedostane.

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

umfa | 28. 11. 2022 8:03

Tak to máte holky ještě dobrý. Mně při očkování dali do krve mikročipy, přes které mě teď ovládají ilumináti.

-10

Diskuze k článku:

Kralovská | 9. 12. 2022 17:01

Jako fakt těmhle řečem věříte?
Mě přes čip z očkování ovládá Bill Gates...

+1

Eva | 9. 12. 2022 9:33 | reakce na Věra Špinarová - 28. 11. 2022 7:50

Dobrý den,
já jsem také této vakcíně odolala a jsem za to moc ráda :-)

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Tereza | 3. 12. 2022 20:39

Po očkování proti covidu jsem měla rozházený cyklus skoro rok. Do té doby celý život cyklus na den přesně, jako hodinky, i pres 2 porody a delší kojení, vždy mi to najelo stejně. Po očkování cyklus 14,16,21 dní... neskutečný. Stále to ještě není 100%, ale jsem ráda za cyklus po 24dnech aspoň. Za mě teda fakt hrůza.

+1

Eliška | 2. 12. 2022 11:06

Jo taky mi to rozhodilo cyklus, třeba měsíc až 6 týdnů zpoždění, pak buď krvácení jak když někoho podřízneš, pak zas jen špinění. Na to konto jsem si preventivně dělala těhotenské testy a jaké překvápko, když jednou vyšel pozitivní. Dnes mám krásnou, zdravou 5měsíční holčičku, ale další dávku už do mě nikdo nedostane.

+2

Jiřina | 1. 12. 2022 8:12

Děkuji za tento článek. Protože žen, kterým nástup extrémního krvácení koreluje s podáním 3.dávky očkování proti Covidu, není málo. I já jsem jednou z nich - tak silné krvácení jsem v životě neměla, a ani jsem netušila, že je to fyzicky možné. Během dvou hodin jsem druhý a třetí den menstruace prokrvácela superplus tampon, vložku, i menstruační kalhotky. Prostě durch. Často jsem si proto brala home office, abych

+1

Lenka | 30. 11. 2022 13:18

Tak já to mám fakt bezvadný. Po každém očkování na covid menses tak 11-15 dní. v kombinaci s menopauzou výborný!!!!

+2

to nejsem já | 29. 11. 2022 20:52

Antifeminista: Náhodou s tím odrazem v zrcadle to bylo dost dobré :-)

0

antifeminista | 29. 11. 2022 18:07 | reakce na B - 29. 11. 2022 9:42

Kde je ta B, se kterou tu byla sranda, a která občas řekla i něco opravdu zajímavého?

0

Kateřina | 29. 11. 2022 13:48

No nevím, mám 3x Pfizer a vždy bez problému. Teď jsem dostala covid a měla jsem 6 dní zpoždění a hotovej texaskej masakr ??

+1

B | 29. 11. 2022 9:42

Citace - antifeminista / 29. 11. 2022 06:57

Jo, tak za tento článek vás budou konspirační teoretici celého světa milovat...

Pro tebe je konspirace i menstruace, ty jelito.
Se divím, že něco chytrýho nenapsal i pan odborník Pinochet, ale pro toho je konspirace i odraz v zrcadle.

+2

antifeminista | 29. 11. 2022 6:57

Jo, tak za tento článek vás budou konspirační teoretici celého světa milovat...

+1

kljl | 28. 11. 2022 22:38

Lída: Díky za vysvětlení. Vždycky jsem se toho bála, možná fakt zbytečně. Nechce se člověku loučit s mládím a dobou plodnosti. Ale i když se člověku nechce loučit, stejně zmizí.

-1

Petra | 28. 11. 2022 13:08

Po každé vakcině jsem to dostala dříve a mnohem silněji. Myslela jsem že vykrvacim. Po prodelani covidu to mám obráceně.

+1

Renata | 28. 11. 2022 12:49

Po třetím očkování mi to rozhodilo komplet menstruaci někdy mám i měsíc zpoždění. Pak dva měsíce v podobě a další měsíc opět vynechán. A samozřejmě silnější krvácení než bylo obvyklé.

0

kljl | 28. 11. 2022 9:41

No vida, konečně téma, ke kterému můžu přispět. Taky mám najednou cca poslední rok a půl silnější krvácení. Nedávala jsem to do souvislosti s očkováním. Ale kdo ví.

0

Lída | 28. 11. 2022 8:24 | reakce na Věra Špinarová - 28. 11. 2022 7:50

No, to je začátek přechodu :-)

+1

umfa | 28. 11. 2022 8:03

Tak to máte holky ještě dobrý. Mně při očkování dali do krve mikročipy, přes které mě teď ovládají ilumináti.

-10

Věra Špinarová | 28. 11. 2022 7:50

Nejsem očkovaná experimentální vakcínou, je mi 49 let. Srpen, září, říjen jsem krvácela ve velkém celé 3 měsíce v listopadu celkem normální 4 denní cyklus ale první 2 dny krvácení větší. To co se děje není normální.

+2