Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Rozdělené Polsko. Vláda PiS svou rétorikou vytváří generační propast a doplácejí na to polské ženy

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Xuza | 18. 11. 2022 21:17

Je fascinující, že si někdo opravdu myslí, že zákazy povedou ženy k tomu, že se tedy obětují, nechají zlomit a budou rodit více dětí. Do společnosti, která ohrožuje, zakazuje, přinucuje.

Ono totiž vytvořit takové podmínky, ve kterých lidé -nejen ženy, nejsou totiž samosprašné - chtějí mít a dobře vychovat děti, je moc práce. Navíc co by ty ženský chtěly, pokud nebudou děti, existuje návod v Příběhu služebnice...

Polští a další konzervativní politici prostě chtějí přikazovat, zakazovat, donucovat, ponižovat, vyhrožovat a rozdělovat. Kdyby šlo o děti, bude to vypadat jinak.

+7
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

1 | 18. 11. 2022 20:04

Hned je vidět, kdo tady má zaoceánské ambice

-4
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

B | 20. 11. 2022 9:58

Jinak já bych ženám do 30 v Polsku ten alkohol teda zakázala, když si důchodi myslej, že je to tím. :D Tak by odpadly i ty nešťastnice, co otěhotněly nedopatřením a nechaly si to a porodnost by zas krásně klesla...přece jen jim k nule ještě kousek chybí, trotlům.:D

0

B | 20. 11. 2022 9:42

Tak kdo by tam děti chtěl? Ať si mají ti pobožní důchodi fakany spolu, vymaštěnci.

+1

Xuza | 18. 11. 2022 21:17

Je fascinující, že si někdo opravdu myslí, že zákazy povedou ženy k tomu, že se tedy obětují, nechají zlomit a budou rodit více dětí. Do společnosti, která ohrožuje, zakazuje, přinucuje.

Ono totiž vytvořit takové podmínky, ve kterých lidé -nejen ženy, nejsou totiž samosprašné - chtějí mít a dobře vychovat děti, je moc práce. Navíc co by ty ženský chtěly, pokud nebudou děti, existuje návod v Příběhu služebnice...

Polští a další konzervativní politici prostě chtějí přikazovat, zakazovat, donucovat, ponižovat, vyhrožovat a rozdělovat. Kdyby šlo o děti, bude to vypadat jinak.

+7

1 | 18. 11. 2022 20:04 | reakce na Iris - 18. 11. 2022 12:11

Hned je vidět, kdo tady má zaoceánské ambice

-4
Zobrazit komentovanou zprávu

Iris | 18. 11. 2022 12:11

Jo, v Izraeli je všechno super. Až na to, že jste svou zemi ukradli palestincům. A teď si své nakradené zboží musíte neustále bránit.

-1

Oranit Machluf | 18. 11. 2022 11:53

Být Polkou, jsem na alkoholu závislá permanentně. Naštěstí jsem Izraelka, takže mohu svobodně užívat antikoncepci, pít, když mám chuť a žít, jak chci já sama. PiSS on Poland.

+1