Zařaďte do svého rituálu krásy čtyři kroky ke zklidnění pleti

KrásaPéče o pleťSpolupráce
Spolupráce
| 4. 7. 2022 | 396
Zařaďte do svého rituálu krásy čtyři kroky ke zklidnění pleti
Zdroj: Oriflame.cz

Rituál péče o pleť Novage o čtyřech krocích je základem pro mladistvou, zdravě vypadající pokožku v každém věku.

Když máte citlivou pleť, potřebujete kosmetiku, která je dostatečně jemná, aby nezpůsobovala podráždění, ale zároveň dostatečně účinná, aby vám pomohla řešit problémy se stárnutím. Citlivá pleť si tedy zaslouží speciální péči.

Produkty NovAge Skinrelief mají složení s vyváženým pH vyvinuté s ohledem na kožní mikrobiom.

Pečujete o svou pleť pravidelně?

Hygieničtější balení pumpičky bez přístupu vzduchu přirozeně podporuje trvanlivost receptury složené z citlivých pečujících přísad.

Receptura je bez parfemace, neobsahuje alkohol ani jiné potenciálně reaktivní složky a byla klinicky, spotřebitelsky a dermatologicky testována. Věřte v sílu pravidelného rituálu péče. Stačí ho dodržovat dvakrát denně, každý den – a můžete si užívat rozdíl, který přináší.

Rituál krásy

 • Čistění – vyčistěte a připravte pleť jemnou pěnou, která odstraní nečistoty a zároveň respektuje kožní bariéru.
 • Cílená péče – naneste jednu pumpičku očního krému, abyste zklidnili pleť kolem očí a redukovali výskyt vrásek, pigmentových skvrn a otoků.
 • Sérum – před nanesením hydratačního krému sáhněte po séru, které zmírní stavy spojené s citlivostí pleti, redukuje známky stárnutí a zlepší pružnost pleti.
 • Hydratace – používejte denní krém proti stárnutí s SPF 30 pro hydrataci, snížení citlivosti a ochranu před znečištěním z okolního prostředí a výživný noční krém pro regeneraci bariéry citlivé pleti a zároveň úlevu a zklidnění pokožky.

Článek vznikl ve spolupráci s naším partnerem - společností Oriflame.

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

 • Martina Benešová jede bomby
  Jaderná chemička Martina Benešová slaví obří úspěch – lék na rakovinu prostaty, na jehož vývoji se podílela, byl už schválen v USA. „Když chcete dělat vědu na vysoké úrovni, musíte být nejen šéf, ale i krysa v oficíně, entertainer, politik, ekonom a psycholog,“ říká vědkyně, která se letos vdávala v Las Vegas v šatech po Cate Blanchett a nejlíp se dokáže odreagovat při rychlé jízdě autem.
 • Děravé vědecké potrubí
  Čím dál postupujeme po vědecké dráze, tím méně žen potkáváme: říká se tomu „děravé potrubí“. Se sedmi českými vědkyněmi jsme se na ty díry podívali pěkně zblízka. Kudy nám odbornice z akademické sféry mizí? A stačí díry zalepit, nebo by bylo lepší celé potrubí rovnou přestavět?
 • Milujeme fotoromány
  Zavzpomínaly jsme na časy, kdy jsme v novém Bravíčku vždycky listovaly na stránky s fotorománem, a nechaly jsme se tímhle formátem inspirovat. Tentokrát ale nejde o žádnou lovestory, nýbrž o satirické obrazy z vysokoškolského života z pera Dua Docentky. Získá Lída postdoktorský grant, nebo se její naděje zadupe docent Kuneš a profesor Hrubeš?
 • Proč nosí Filip Titlbach perly
  Novinář Filip Titlbach letos vydal knihu rozhovorů s queer lidmi o tom, čemu musí čelit. V Heroine se ho v důvěrném rozhovoru na jeho vlastní zkušenosti ptá Jana Ciglerová: „Lidé nám často říkají – žijte si, jak chcete, ale ne nám na očích. Proč si myslíš, že se skoro neoutují sportovci? Protože spolu chodí do sprch a heterosexuální muži s tím mívají problém. Myslí si, že je gayové znásilní.“

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze