Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Zařaďte do svého rituálu krásy čtyři kroky ke zklidnění pleti

KrásaPéče o pleťSpolupráce
Spolupráce
| 4. 7. 2022 | 640
Zařaďte do svého rituálu krásy čtyři kroky ke zklidnění pleti
Zdroj: Oriflame.cz

Rituál péče o pleť Novage o čtyřech krocích je základem pro mladistvou, zdravě vypadající pokožku v každém věku.

Když máte citlivou pleť, potřebujete kosmetiku, která je dostatečně jemná, aby nezpůsobovala podráždění, ale zároveň dostatečně účinná, aby vám pomohla řešit problémy se stárnutím. Citlivá pleť si tedy zaslouží speciální péči.

Produkty NovAge Skinrelief mají složení s vyváženým pH vyvinuté s ohledem na kožní mikrobiom.

Pečujete o svou pleť pravidelně?

Hygieničtější balení pumpičky bez přístupu vzduchu přirozeně podporuje trvanlivost receptury složené z citlivých pečujících přísad.

Receptura je bez parfemace, neobsahuje alkohol ani jiné potenciálně reaktivní složky a byla klinicky, spotřebitelsky a dermatologicky testována. Věřte v sílu pravidelného rituálu péče. Stačí ho dodržovat dvakrát denně, každý den – a můžete si užívat rozdíl, který přináší.

Rituál krásy

 • Čistění – vyčistěte a připravte pleť jemnou pěnou, která odstraní nečistoty a zároveň respektuje kožní bariéru.
 • Cílená péče – naneste jednu pumpičku očního krému, abyste zklidnili pleť kolem očí a redukovali výskyt vrásek, pigmentových skvrn a otoků.
 • Sérum – před nanesením hydratačního krému sáhněte po séru, které zmírní stavy spojené s citlivostí pleti, redukuje známky stárnutí a zlepší pružnost pleti.
 • Hydratace – používejte denní krém proti stárnutí s SPF 30 pro hydrataci, snížení citlivosti a ochranu před znečištěním z okolního prostředí a výživný noční krém pro regeneraci bariéry citlivé pleti a zároveň úlevu a zklidnění pokožky.

Článek vznikl ve spolupráci s naším partnerem - společností Oriflame.

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

 • O odolnosti
  „Nejlepší způsob, jak přežít krize, je nebýt na ně sám,“ říká filozofka Alice Koubová, osobnost z naší titulní strany. V eseji o odolnosti vysvětluje, že marketingoví mágové si tohle slovo přivlastnili a prodávají ho jako další recept na štěstí. Odolnost ale neznamená schopnost vydržet víc a víc až do úplného vyhoření…
 • Alice Koubová
  Jakožto proděkanka DAMU se postavila za studenty z iniciativy Ne!musíš to vydržet, kteří odstartovali celospolečenskou debatu o sexismu a neetickém chování na vysokých školách. Buduje tzv. společenské bezpečí: „Musíte mít možnost říct: Tohle je pro mě nepřijatelné.“ Snad kvůli svým osobním zkušenostem, nebo díky svému rozhledu a empatii dokáže o tématu mluvit tak, že nasloucháme.
 • Antikoncepční seriál pokračuje
  Chcete se vyhnout hormonům, a přitom mít ochranu před početím plně ve své režii? Po kondomech pro ženy a moderních pesarech si Ludmila Hamplová posvítila i na nitroděložní tělíska. Jak vlastně fungují a jaké mají plusy a minusy?
 • Menstruace od Bible až k Twitteru
  Co dělat při menstruaci: odpočívat na lehátku, nejezdit vlakem, nebruslit a neoddávat se turistice. A vůbec – lepší by bylo otěhotnět. Jaká další doporučení dostávaly ženy (typicky od mužů) v průběhu dějin? Některé mýty zkrátka jen tak nevymýtíte.…

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze