Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Pozvěte do zahrady užitečné pomocníky

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.Diskuze k článku:

Tiv | 8. 7. 2022 20:24

A mravenců tolik, že musím každoročně kupovat novou pixlu jedu. jedna vyjde na dobře 200 hnízd. pěknej hnus, ale jinak to nejde. hustá výsadba rovná se plísně a mšice. myšky, ale i ještěrky a žaby. a takovejch slimáků, že jezdí jako vlaky. v neposlední řadě platí, že kdo má stromy, ten má ptáky. spoustu ptáků. to je řevu jako z dětského hřiště o prázdninách. takže nejméně pětkrát do roka kolečko: jedy - myši, slimáci, mravenci. pak postřiky plísně, mšice. a pak vyplet plevel.
dost kafrání, jde se na to. ti nevinní tvorové se nevyvraždí sami. nedávno pršelo, mravenišť bude půlka. mimochodem, ty domečky moc nefungují. přezimuje tam jeden druh, který sežere ty ostatní. jak bylo psáno v článku: bordel to jistí. v haldě svinčíku je živo vždy a okolo se budou držet ti, kterým to živo bude chutnat. vosy třeba.
soused starosti s havětí chtěl vychytat, zahradu má holou jako měsíční kráter. příroda se jen sarkasticky ušklíbla a poslala mu kuny. s tím souvisí už druhé auto a třetí izolace domu.

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit