Diskuze k článku:

Láska, naschvály a pařížské postavičky. Jak se stalo, že Amélie odstartovala svou triumfální cestu právě ve Varech

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Srna-z-Brna | 15. 4. 2022 15:06

Diky za tento clanek, je potreba si pripominat i ty mile a hezke veci! Zvlast v dnesni dobe… ale vlastne v kazde dobe je to fajn.
Dodnes si presne vybavuji, jak intenzivni pocity ve mne, tehdy cerstve dospele, film (viden v brnenskem kine Lucerna) probouzel. A uryvky legendarni a pro film skvele zvolene hudby zanotuju i zahraju jeste dnes :-)

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Pavel Křížek | 16. 4. 2022 9:10 | reakce na Čingischán - 14. 4. 2022 18:16

Já to vlastně chápu. Pokud má někdo tak chudý vlastní život, že si do detailu pamatuje i znělky z KFF nebo to, co dělal v kině před dvaceti lety, tak je jasné, že se mu právě Amélie z Montmartru bude líbit, protože hrdinka tohoto filmu je všechno, čím tento člověk není a chtěl by být.

Naštěstí moje životní zážitky nejsou tak chudé, abych je musel doplňovat o to, co jsem dělal jako pasivní konzument filmového umění.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Amelie | 15. 4. 2022 23:22

"Autorko", úkaz je tak maximálně ta vaše patlanina.

0

Srna-z-Brna | 15. 4. 2022 15:06

Diky za tento clanek, je potreba si pripominat i ty mile a hezke veci! Zvlast v dnesni dobe… ale vlastne v kazde dobe je to fajn.
Dodnes si presne vybavuji, jak intenzivni pocity ve mne, tehdy cerstve dospele, film (viden v brnenskem kine Lucerna) probouzel. A uryvky legendarni a pro film skvele zvolene hudby zanotuju i zahraju jeste dnes :-)

+2

Čingischán | 14. 4. 2022 18:16

"Vždycky si budete pamatovat, kdy jste takový film viděli poprvé a co jste tehdy prožívali."

Ne, nepamatuju, ani střípek, pardon. Prostě lista pusta. Omlouvám se.

0