Diskuze k článku:

A jak to bylo dál, už víme. Sex ve městě ztratil drive

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Kate Spade | 11. 2. 2022 0:40

Hrdinka v novém pokračování řeší například smrt. Jestli vás to míjí, nebo to máte vyřešené, nezbývá než gratulovat.

+5
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Michal Macek | 11. 2. 2022 7:59

nerad rikam ja sem to rikal , ale ja to rikal ze to bude sra***ka....asi me zas poslete do haje kdyz vam misto toho doporucim animak, ale na netflixu je Agrretsuko. Vypada to jako kawaii anime se zviratky, ale nenechte se mylit. Podle me to je takova japonska verze Kanclu zkrizeneho prave s SITC. Je to pribeh Retsuko (panda cervena), mlade divky ktera nastupuje do sveho prvniho zamestnani v japonskem korporatu, a resi prave vztahy (at uz milostne nebo s kolegy), praci, rodice a takovehle veci...jo a ma rada deathmetal :)) me se to moc libi.....

https://www.csfd.cz/film/615206-aggressive-retsuko/recenze/

-2

Diskuze k článku:

Kapmar | 12. 2. 2022 12:48

Souhlasím, přesně tak to vnímám i já. Velké zklamání. Původní budu sledovat i nadále pořád dokola. Těchto 10 nových dílů už nechci nikdy vidět.

+1

Kamila | 11. 2. 2022 14:12

Stejně jako autorka článku jsem sledovala a znám zpaměti původní sérii. Pokračování mne bohužel velmi zklamalo. Kde jsou odvážné, prostořeké a nezávislé hrdinky tolik "podobné" mým kamarádkám a našim konverzacím o partnerech, práci, módě či penězích?
Naprosto neuvěřitelné mi připadá, že by se všechny dostaly do kategorie 1procenta planety, které si kupuje byty za desítky milionů usd a že by se všechny cítily tak ztracené v moderní době (žijí na Manhattanu...). Vydržela jsem sledovat celé, ale bylo mi to všechno tak nějak líto.
hashtag JusticeForSteve, hashtag Miranda you were my hero

0

Jouda | 11. 2. 2022 9:08

Toto tema bylo, jako ostatne vse, uz rozebrano v Simpsnech.

https://www.youtube.com/watch?v=xPTvsa5MJTQ

-1

Michal Macek | 11. 2. 2022 8:02 | reakce na Kate Spade - 11. 2. 2022 0:40

Kate Spade: um...a co presne jako by se melo resit se smrti, prirozenou soucasti zivota?

-2
Zobrazit komentovanou zprávu

Michal Macek | 11. 2. 2022 7:59

nerad rikam ja sem to rikal , ale ja to rikal ze to bude sra***ka....asi me zas poslete do haje kdyz vam misto toho doporucim animak, ale na netflixu je Agrretsuko. Vypada to jako kawaii anime se zviratky, ale nenechte se mylit. Podle me to je takova japonska verze Kanclu zkrizeneho prave s SITC. Je to pribeh Retsuko (panda cervena), mlade divky ktera nastupuje do sveho prvniho zamestnani v japonskem korporatu, a resi prave vztahy (at uz milostne nebo s kolegy), praci, rodice a takovehle veci...jo a ma rada deathmetal :)) me se to moc libi.....

https://www.csfd.cz/film/615206-aggressive-retsuko/recenze/

-2

Komička | 11. 2. 2022 0:48

Kritizujete zaprděnost hrdinek a pak napíšete, že bezdětnost je extravagantní životní styl. Tak určitě.

+4

Kate Spade | 11. 2. 2022 0:40

Hrdinka v novém pokračování řeší například smrt. Jestli vás to míjí, nebo to máte vyřešené, nezbývá než gratulovat.

+5