Diskuze k článku:

Chci vidět děti. Jak řešit rodičovské konflikty v době nouzového stavu?

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Celkem 2 komentáře v diskuzi

Barbora | 1. 4. 2020 | 18:40

Mám pocit, že některým rodičům nejde ani tak o to vidět dítě, ale spíš o to, vyhrát soud, nebo způsobit druhému potíže. Můj syn žije s otcem, dohodli jsme se tak. Kdyby mi ho odmítal vydat (což by si on ovšem nedovolil), tak za ním prostě přijedu a budu zvonit a mlátit do dveří, dokud mi ho nevydá.

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Lucie Dohnalová | 30. 3. 2020 | 20:32

Dobrý den, mám dotaz - nová partnerka mého bývalého muže dojíždí za prací do Německa a poskytuje prý tam sociální služby, bohužel nevím jaké, ale když se z Německa vrátí, bydlí s ním ve společné domácnosti. Mám obavu, že se děti mohou u partnera od ní nakazit a z tohoto důvodu mám zatím obavu děti partnerovi na víkend dát. Děti jsou přisouzené do mé péče. Partner vyhrožuje soudem, exekucí, pokutami, stanovuje termíny, do kterých musím poskytnout náhradní termíny, ale což je možné v téhle situaci předvídat jak to bude? Nechci jej připravit o čas s dětmi ale mám o ně strach. Děkuji Vám, Lucie

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit