Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Nenávist, která ani po sto letech nevyprchala. Na divadelní hru z Islandu se nejdete zasmát

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Duka, knize pedofilu | 27. 10. 2022 11:40

Presne napsané, Jurečka by zakázal potraty a nařídil týrání dětí, koneckonců matka ho týrala. A Okamura Tomio a Hayato by zřídili koncentrák pro svého homobratra Osamu. Nacisti, křesťani a komunisti jsou si tak podobní

-3
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

Duka, knize pedofilu | 27. 10. 2022 11:40 | reakce na B - 27. 10. 2022 8:41

Presne napsané, Jurečka by zakázal potraty a nařídil týrání dětí, koneckonců matka ho týrala. A Okamura Tomio a Hayato by zřídili koncentrák pro svého homobratra Osamu. Nacisti, křesťani a komunisti jsou si tak podobní

-3
Zobrazit komentovanou zprávu

Klivie Kikinová | 27. 10. 2022 11:38

Můj táta posílal Židy do plynu, já si vzala fašistického vola který mi veřejne nasazoval parohy, ale společně jsme z nacismu obviňovali krive kněžnu-lekarku na voziku. Porodila jsem mrzacka a místo do ústavu ho špatně vychovala, je z něj taky nácek. Já, prototyp uslapnute husy

-1

B | 27. 10. 2022 8:41

To představení může být zajímavé.
Bohužel lidi jsou furt stejný. Kdyby se tu dostal k moci nějakej kříženec Jurečky a Okamury a pár let to tu postupně masíroval , tak ho cca třetina lidí nekriticky zbožňuje (hlavně ti, co už předtím měli podobný názory a polepčili by si), druhá třetina by ho sice nezbožňovala, ale věřila by, že jinak přijde Justin Bobr a bude je nutit každý den tancovat na Baby v růžovejch boratkách, jak jim to řekli v televizi a poslední třetina by sice vůdce nesnášela, ale těžko by se organizovala a navíc měla strach, takže by část utekla do zahraničí a druhá jen čekala, že se něco stane samo.

-1