E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Heroine přechází na prémiový obsah. To nejlepší pro naši komunitu čtenářek a čtenářů

Heroine vstupuje do další etapy fungování – na webu spouštíme prémiovou placenou sekci. Věříme, že do toho půjdete s námi!

Michaela Kramárová při práci na novém čísle HeroineFoto: Jana Plavec

Vážené čtenářky a čtenáři,

počínaje listopadem jsme se rozhodli spustit na Heroine.cz prémiovou placenou sekci. Věříme, že naše rozhodnutí podpoříte.

Heroine je s vámi už skoro pět let. Celou tu dobu jsme dávali prostor názorům a hlasům, které jinak neměly mnoho šancí veřejně zaznít, a otevřeli jsme řadu témat, která se následně k naší radosti dostala i do mainstreamu. Daří se nám být spolu s vámi součástí změny k lepšímu. Kolem Heroine vznikla komunita inteligentních a náročných čtenářek a čtenářů, očekávajících, že stejně si budeme počínat i nadále. A my budeme – když nám v tom pomůžete.

Nechceme být závislí na příjmech z reklamy a na algoritmech sociálních sítí. Nechceme lákat na clickbaitové titulky a volit bulvární témata.

Chceme vám dál nabízet kvalitní a nezávislý obsah a zároveň autorky a autory textů i obrazového doprovodu za jejich práci adekvátně odměňovat, aby se zkoumaným tématům mohli věnovat dostatečně dlouho a do hloubky. Budeme rozvíjet podcast a vytvářet nové formáty a zároveň na webu poskytneme bezpečný prostor pro otevřené diskuse. Předplatitelkám a předplatitelům přitom zpřístupníme veškerý obsah webu bez reklam.

I do budoucna si plánujeme posvítit na některá tabu, o nichž česká společnost raději mlčí, a představovat osobnosti, které si zaslouží pozornost. Budeme pokračovat v projektu Moje Heroine a stejně tak budeme pořádat další setkání a události přednostně pro naše podporovatelky a podporovatele.

Děkujeme, že naše rozhodnutí zpřístupnit obsah pouze platícímu čtenářstvu podpoříte. Zaváděcí cena, která platí do konce ledna 2024, je 89 korun za měsíc nebo 890 korun za rok. Zároveň garantujeme, že předplatné můžete kdykoli ukončit.

Podpořte nezávislý obsah, kvalitní žurnalistku a témata, o kterých se moc nemluví!

Sleva
Časopis Heroine

Heroine: Předplatné webu na měsíc

  • Neomezený přístup ke všem textům na webu
  • Čtení bez reklam (jak na PC, tak v mobilu)
  • Nákupem podpoříte redakci Heroine
129 89
Časopis Heroine

Heroine: Předplatné webu na rok

  • Neomezený přístup ke všem textům na webu
  • Čtení bez reklam (jak na PC, tak v mobilu)
  • Nákupem podpoříte redakci Heroine
1290
Popup se zavře za 8s