E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Netradiční události, na které si můžete v dnešní době vsadit

20. únor 2023

Sázkové kanceláře se snaží o pokud možno co nejširší nabídku, aby zaujali co nejvíce lidí. Proto vypisují kromě kurzů na sportovní zápasy a závody v České republice i zahraničí rovněž sázkové nabídky na společenské události. V tomto článku Vám přiblížíme, na co všechno lze v dnešní době sázet.

Foto: Pixabay.com

Sázky na politické volby

Tipování výsledků politických voleb můžeme ještě stále označit jako netradiční typ kurzového sázení. Avšak sázky na politické volby táhnou čím dál víc. Vždyť při poslední volbě prezidenta v lednu 2023 Češi vsadili dohromady rekordní částku, která čítala více než půl miliardy korun.

Vsadit si můžete také na politické volby v zahraničí. České sázkové kanceláře pravidelně registrují vysoký počet sázek na prezidentské volby v USA, které probíhají v přestupných letech (2016, 2020, atd.). Už teď jsou vypsány kurzy na prezidentské volby v příštím roce, které jsou naplánovány na 5. listopadu 2024. Největší favoritem je s kurzem 2.40 stávající americký prezident Joe Biden, následuje Donald Trump (kurz 2.90) a další republikán Ron DeSantis (kurz 5.50).

Politické volby v blízké době, na které jsou vypsány kurzy

Na podzim si budete moct vsadit na parlamentní volby na Slovensku. Solidní šanci na získání postu premiéra má hned několik kandidátů. Tipsport aktuálně o chlup favorizuje Petera Pellegriniho (strana HLAS - sociálna demokracia) s kurzem 2.10 před Robertem Ficem (kurz 2.15). Sázkaři ovšem věří spíše Ficovi a jeho straně SMER. Slušné preference má dále politická partaj s názvem Obnova Evropy v čele s Michalem Šimečkou, na jehož zvolení do role slovenského premiéra je momentálně kurz 3.70.

Nejbizarnější sázkové nabídky

V nedávné minulosti jsme mohli být svědky vskutku bizarních sázkových nabídek. Tak například v roce 2016 vypsala Chance kurz 3 000 na to, že se nechvalně proslulý český podnikatel Viktor Kožený stane guvernérem ČNB.

Opravdové perličky nabídl také rok 2018. Mnoho lidí si bývalého fotbalového reprezentanta Davida Limberského vybaví kvůli havárii v opilosti. Bookmakeři Fortuny si proto nachystali jednu vtipnou nabídku, která musela pobavit nejednoho sportovního fanouška. Na jmenování Limberského do funkce ministra dopravy byl vypsán kurz 3 000.

V květnu 2017 se rozhodl tehdejší prezident Zeman udělit milost Jiřímu Kajínkovi, který byl původně odsouzen na doživotí za vraždu. To byla samozřejmě nahrávka na gól pro sázkové kanceláře. Fortuna tedy pro rok 2018 vypsala kurz 50 na vítězství Kajínka v taneční soutěži StarDance. Jen dodejme, že jak na StarDance, tak i na slovenskou verzi Let's dance, bývají běžně vypsány kurzy a na svůj oblíbený taneční pár si tedy můžete klidně vsadit.

Ještě zůstaňme u populárních televizních soutěží. Říká se, že každý má talent na něco jiného. Bookmakeři Chance ovšem evidentně pochybovali o vrozených schopnostech Jaromíra Soukupa, majitele TV Barrandov. Jak tedy ohodnotili pravděpodobnost, že by Soukup vyhrál soutěž Československo má talent? 10 000:1.

Kromě těchto opravdu extrémních sázek si můžete vsadit i na věci jako je kurz Bitcoinu nebo třeba na teplotu vzduchu v následujících dnech a týdnech.

18+ | Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Popup se zavře za 8s