Kurz vaření? Baví a spojuje děti, dospělé i celé týmy

06. prosinec 2023

Stejně jako televizní pořady o vaření, tak i kuchařské kurzy se staly velkým hitem posledních let. Svědčí o tom i největší škola vaření Chefparade, která působí na trhu již více než 15 let.

Foto: Chefparade

Každý měsíc nabízí Chefparade přes 60 různých kulinářských kurzů – a to jak pro děti, tak dospělé. Výběr je široký – od oblíbeného kurzu přípravy sushi, steaků či asijské kuchyně přes méně obvyklé, a přesto tradiční kuchyně, jako jsou balkánská nebo turecká, až po kurzy pečení makronek či zdobení dortů.

Společné vaření totiž baví a spojuje – to platí pro kurzy pro dospělé, ale i děti. Máte doma malého kuchtíka, který rád pomáhá při vaření? Hledáte pro něj zajímavý zážitek?

Přihlaste jej do kurzu vaření v Chefparade! Vyzkouší si uvařit jednoduché recepty, které pak zvládne i sám doma. S maminkou je to prima, ale vařit (téměř) sám s šéfkuchařem a dalšími dětmi? To je zážitek!

A to, že společné vaření baví a spojuje, platí možná úplně nejvíce pro firemní akce. S vařečkou v ruce se totiž nejlépe prolamují korporátní ledy. Škola vaření Chefparade k tomu nabízí dvě inspirativní místa – vzdušné kuchařské studio v Praze nebo rustikální statek nedaleko Mladé Boleslavi. Právě zde se konají kurzy outdoorového vaření na čerstvém vzduchu, kde si lze například upéct chleba ve venkovní kamenné peci, uvařit trampský guláš v kotlíku na otevřeném ohni či připravit brambory v popelu, které chutnají jako z dob dětství. A na takový teambuilding se nezapomíná.

Nejlepší dárek pro manželku, přítele nebo vašeho malého kuchtíka? Dárkový poukaz na kurz vaření v Chefparade.

Popup se zavře za 8s