E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Objevte eko produkty Yves Rocher, díky nimž spojíte péči o sebe s péčí o planetu

05. červenec 2021

Jak souvisí krása a potěšení všech smyslů se zdravím planety? Francouzská značka rostlinné kosmetiky Yves Rocher věří, že zcela zásadně. Najde se spousta každodenních činností, kterými lze přispět. Pro začátek vyzkoušejte něco opravdu jednoduchého. S novými produkty Green Heroes se můžete chovat ekologicky i ve sprše.

Foto: Yves Rocher

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik plastu a obalového materiálu se každoročně vyprodukuje na celém světě? Pokud chcete něco změnit, není potřeba hned obrátit celý svůj životní styl naruby. Každý krok se počítá. Začněte třeba ve sprše. Značka Yves Rocher už před časem uvedla na trh dnes již ikonické Koncentrované sprchové gely s inovativním složením a patentovanou strukturou.

Foto: Yves Rocher

Stačí jedna kapka

Koncentrovaný sprchový gel je čtyřikrát koncentrovanější než běžný sprchový gel, tudíž se při jeho výrobě spotřebuje o polovinu méně plastů. Má mycí bázi 100% rostlinného původu, snadno biologicky odbouratelné složení a praktický uzávěr s membránou, který zaručí přesné dávkování. Jedno stlačení rovná se jedna kapka rovná se jedna koupel.

Myjte si vlasy ekologicky

Ani při mytí vlasů nemusíte rezignovat na ochranu životního prostředí. Jak dopřát vlasům to nejlepší a zároveň chránit planetu? Vyzkoušejte novinku Yves Rocher – tuhé šampony, které jsou baleny pouze v papírové krabičce. Jejich používáním se mytí vlasů stane rutinou plnou krásy i závazku vůči přírodě.

Ať už zvolíte Tuhý šampon pro jemné mytí, který dodává optimální péči rychle se mastícím vlasům, Vyživující šampon pro suché vlasy bez života nebo Tuhý šampon pro lesklé vlasy, nikdy nesáhnete vedle.

Foto: Yves Rocher

Vaše vlasy budou díky olejům z heřmánku, měsíčku a slunečnice vyživené od kořínků ke konečkům, budou hydratované, hebké a lesklé.

Nejlepší na používání těchto produktů je, že za každý zakoupený Koncentrovaný sprchový gel, Koncentrovaný šampon a jakýkoli Tuhý šampon vysadí Nadace Yves Rocher jeden nový strom.

Takže například když darujete vybrané produkty jako dárek, dáváte tím zároveň také strom vysazený v lesích po celém světě.

Článek vznikl ve spolupráci s naším partnerem – společností Yves Rocher.

Popup se zavře za 8s