Diskuze k článku:

Každá holka by měla mít šanci dělat to, co miluje, říká fotbalistka Klára Cahynová

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Diskuze k článku:

Petr.b | 5. 11. 2021 12:50

Fotbal jako takový mne vůbec nezajímá. Ale jednou mi poslal kamarád odkaz na ženský fotbal a musím říct, že se mi to líbilo. Holky to kopaly slušně, ale hlavně nic nehrály. Mužský fotbal je přehlídka tetování, drahých kadeřnických výtvorů a hereckých výkonů. Otázka je, jestli se na to fotbaloví příznivci nedívají právě kvůli tomu. Jinak situace, kdy jsme, jako společnost ochotni platit nehorázné částky někomu za to, že se trefí mezi dvě tyčky míčem, je poněkud absurdní a důkazem toho, že se máme velmi dobře.
Můj názor je, že zábavu si má každý platit sám. A fotbal, jakožto i jiné sporty zábavou je. Tudíž naprosto nesouhlasím s nářkem dámy, že se fotbalem neuživí a musí dokonce chodit do práce! Tak je to, ovšem v řadě sportů a před několika lety tomu bylo v prakticky všech sportech.
A prosil bych nějakou dámu, které kdosi brání v tom dělat co chce, aby mi to vysvětlila. Za svůj život jsem se nesetkal se situací, že by u nás někdo nemohl dělat to co chce, resp. ve smyslu článku. Neumím si to vůbec představit – kdo zakazuje ženám dělat sport jaký chtějí? Kdo zakazuje ženám dělat co by chtěly? Naopak mám řadu známých, kterým jejich manželky zakazují leccos.

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Jouda | 4. 11. 2021 14:48

Damsky fotbal je fascinujici

https://www.youtube.com/watch?v=qoSsJIWbaOc

0

Michal Macek | 4. 11. 2021 14:13

Super tak hodně štěstí a gólů:)

0