Budoucnost vaší pleti. Řada Hyaluron Cellular Filler od Nivea

Krása
Spolupráce
| 23. 10. 2020 | 1 149
Budoucnost vaší pleti. Řada Hyaluron Cellular Filler od Nivea
Foto: Nivea

Nivea představuje inovovanou řadu Hyaluron Celullar Filler a posouvá tak anti-age péči na zcela novou úroveň. Výrobky této řady totiž podporují obnovu buněk v pleti a zvyšují v ní vlastní produkci kolagenu. Pleť je hladší, kontury obličeje pevnější, vrásky méně viditelné. Toužíte po zářivé a stále mladě vypadají pokožce? Vyzkoušejte čtyři kroky péče o pleť.

Existuje způsob, jak zpomalit stárnutí pleti? Čím jsme starší, tím víc se snižuje proces obnovy buněk v pleti. Zpomaluje se také produkce kyseliny hyaluronové a kolagenu, a tím pak dochází ke vzniku vrásek a ochabování pleti. Ale není důvod k rezignaci. Správná a pravidelná péče za pomoci vhodně zvolených přípravků může leccos zachránit. Proč vyzkoušet inovovavou řadu NIVEA Hylauron Cellular Filler? Protože je vědecky prokázáno, že dokáže zlepšit regeneraci buněk!

Řada obsahuje kyselinu hyaluronovou a formuli posilující tvorbu kolagenu Collagen Booster, které zlepšují obnovu buněk o 33 % za 24 hodin a zvyšují produkci kolagenu o 24 procent za 7 dní. Novinkou řady je Sérum-esence, které se používá jako první krok v péči o pleť. Díky svému složení dokáže pleť okamžitě hydratovat a vyživit. Aplikuje se na vyčištěnou pleť a až na něj se nanáší denní, či noční krém. Odborníci doporučují dopřát pleti obličeje alespoň jednou týdně masáž, která prokrví mimické svaly a zároveň stimuluje krevní oběh a produkci kolagenu.

Krok 1 Připravuje pleť

Obsahuje mikromolekuly kyseliny hyaluronové a 20 % glycerinu pro hloubkovou hydrataci a osvěžení pleti. Pleť je okamžitě hydratovaná, hluboce vyživená a získá pocit větší pružnosti.

Hydratační sérum-esence, Hyaluron Cellular Filler, NIVEA, 30 ml, 430 Kč

Krok 2 Vyhlazuje pleť

Vypíná pleť, vyplňuje vrásky a zlepšuje kontury. Redukuje vrásky a vyhlazuje pleť.

Vyplňující perlové sérum, Hyaluron Cellular Filler, NIVEA, 30 ml, 430 Kč

Krok 3 Dodává výživu a ochranu

Intenzivně hydratuje pokožku. Vyplňuje vrásky. Zlepšuje pevnost pleti. Denní krém má také UVA a UVB filtr, proto chrání před slunečním zářením. Voní jako rozkvetlé magnólie.

Ve dne: Zpevňující denní krém, Hyaluron Cellular Filler, NIVEA, 50 ml, 400 Kč

Krok 4 Rozjasňuje pohled

Vyplňuje vrásky kolem očí. Zpevňuje pleť. Intenzivně hydratuje pleť kolem očí. Složení bez parfému je šetrné k citlivému očnímu okolí.

Zpevňující oční krém, Hyaluron Cellular Filler, NIVEA, 15 ml, 350 Kč

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

  • Moje Heroine 2021 Potřebujeme si připomenout, že svět nakonec může být báječné místo k životu. Představujeme osm inspirativních a obdivuhodných žen, jejichž jména do výzvy Moje Heroine nominovali čtenářky a čtenáři. Jasmína Houdek, Elena Gorolová, Alena Jančíková, Barush Maush, Zuzana Vránová, Eliška Kodyšová, Klára Laurenčíková, Adéla Horáková. Osm příběhů, které vám vrátí naději.
  • Děti vám to vysvětlí Existuje vůbec někdo, kdo se těší na září? Na obligátní téma „back to school“ jsme se podívali ze všech stran. Proč české školství nevzkvétá? A pomohlo by mít v učitelském sboru víc mužů? Své k tomu řekli i teenageři: rozsáhlou sondu mezi svými vrstevníky provedla čtrnáctiletá Marika, čerstvá maturantka Ester se zase ptá, proč ve školách víc nemluvíme o menstruaci i tělesnosti obecně.
  • Rozkoš pro vaše uši Prozkoumali jsme nový žhavý trend – audioporno. Z jakých důvodů přitahuje především ženy a co je na něm tak zvláštního? Vše, co chcete vědět, než se ponoříte do světa zvukové rozkoše. Nestyďte se poslouchat!
  • Hrdinky našich dcer Princezny trpně čekající na své rytíře jsou definitivně out. Je čas na nové hrdinky. Co tedy s dětmi číst? Možností je dnes dost, a zvlášť s knihami o slavných českých ženách se v posledních letech roztrhl pytel. Nad tímto fenoménem se kriticky zamýšlí Gabriel Pleska. Kterou z nich by doporučil?

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze