E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Z jakého materiálu si vybrat kabelku? Váš průvodce pro tuto sezónu

18. prosinec 2023

Výběr správného materiálu, ze kterého by měla být vyrobená vaše nová kabelka je otázkou nejen stylu, ale také funkčnosti a toho, kolik chcete, aby vaše nová věrná přítelkyně vydržela. Chystáte se investovat do nové kabelky? Podívejte se na do našeho průvodce, který vám s jejím výběrem poradí!

Foto: CCC

Nadčasový materiál pro každou sezónu

Ano, hádáte správně, mluvíme o kůži! Kůže a její variace jsou totiž prakticky nesmrtelné, ať už z hlediska stylu, tak její odolnosti. Při správné péči vypadá kožená kabelka jako nová a navíc umí stárnout s grácií. Postupem času získává zajímavou patinu a vypadá stále úžasně! Nezáleží na tom, jestli zvolíte kůži v její hladké a leštěné podobě, nebo dáte přednost surovějším variantám. Kvalitní kožená kabelka vám vydrží roky a stane se vaší věrnou společnicí! Další variantou, kterou si lze vybrat, je samozřejmě semiš. Jeho plyšový vzhled skvěle doplňuje podzimní a zimní outfity a dodává jim trochu té hřejivosti! Kabelka kožená je zkrátka sázkou na jistotu!

Foto: CCC

Materiál ale samozřejmě není vše! Hledáte-li opravdu stylovou kabelku pro tuto zimu, poohlédněte se po tradičních odstínech hnědé. Ta je v kurzu od světlých odstínů béžové, přes nádherné syté tóny velbloudí srsti, až po nejtemnější kakao. Chybu neuděláte ani s černou klasikou. Tyto barvy jsou navíc v kurzu prakticky neustále a pokud se o vaše kabelku budete dobře starat, vydrží vám klidně několik desetiletí! V tomto případě se skutečně jedná o skvělou investici!

Svou koženou kabelku ale samozřejmě nemusíte vybírat jako univerzální společnici. Možná hledáte takovou kabelku, která dokonale podtrhne vaši osobnost a rozzáří váš podzimní a zimní outfit. V takovém případě se podívejte na barvené kůže. Velmi trendy jsou aktuálně odstíny červené a mahagonové, hořčicové žluté a různé varianty zelené. Od tmavých khaki tónů, přes olivové až po trávově zelenou. Dámská kabelka v takto jasných barvách vám dokáže rozsvítit celý váš den!

Foto: CCC

Umělé materiály jsou v kurzu

Plast, ekokůže a další nepřírodní materiály - i to jsou možnosti, po kterých můžete při výběru své nové kabelky sáhnout. Samostatnou kapitolu pak tvoří materiály, které jsou vyráběné z recyklovaných surovin. Pokud ve vaší hrudi bije ekologické srdce, je to určitě skvělá varianta právě pro vás! Díky těmto přátelským možnostem k naší planetě pomůžete její ochraně a kromě všech benefitů, které vám vaše kabelka přináší, můžete mít ještě dobrý pocit, že děláte něco víc pro přírodu.

Mezi jednoznačné výhody umělých materiálů patří jejich variabilita. Mají téměř neomezenou paletu barev a najdete mezi nimi skutečně originální kousky. Zároveň se velmi snadno udržují a nejsou tak náchylné k povětrnostním podmínkám, jako třeba klasická kůže nebo semiš. K jejich opečování vám velmi často stačí navlhčený hadřík a dlouho vám vydrží i bez impregnace, která je právě pro kůži téměř nezbytná.

Foto: CCC

V obchodech i na webových stránkách obchodu CCC najdete neskutečný výběr různých materiálů, stylů i barev kabelek pro každou příležitost. Dámská kabelka je jednou z nejdůležitějších součástí šatníku každé ženy a v CCC to velmi dobře vědí! Nechte se unášet mezi širokým spektrem možností a vyberte si pro sebe tu pravou kabelku pro podzim a zimu!

Popup se zavře za 8s