E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Novinky od Vilgain na Rohlik.cz: po velkém zájmu zákazníků se fitness sortiment opět rozrůstá

15. duben 2024

Po velkém úspěchu, kterým bylo zařazení produktů značky Vilgain na Rohlik.cz, přišly tisíce pozitivních reakcí. Srdce zákazníků si získalo zejména těsto na pizzu, BIO minutová tortilla či Double Trouble proteinová tyčinka. A protože si zákazníci psali o další, rozhodl se největší online prodejce potravin Rohlik.cz nabídnout téměř 50 nových položek z kategorií, které byly mezi zákazníky nejžádanější.

Foto: Rohlik.cz

V Rohlíku vědí, že pro podávání prvotřídních výkonů je třeba tělu dodávat dostatek kvalitních potravin. Proto na jeho internetových stránkách nepřehlédněte široký výběr snídaňových vloček, doplňků stravy, ořechových másel a trvanlivých potravin, jejichž kouzlo objevilo již 34 tisíc zákazníků.

Vilgain od Aktinu – základ vašeho fitness jídelníčku

Česká firma Vilgain je synonymem pro kvalitu, prémiovost a výbornou chuť. Produkty pro zdravý životní styl sama vyvíjí a pravidelně testuje. Pečlivě dbá na výběr dodavatelů jednotlivých surovin. Jejich misí je tvořit produkty opravdové kvality za dostupné ceny. Právě díky sdíleným hodnotám dává smysl, že Rohlík a Aktin spojily síly a nabízí zákazníkům široký výběr těch nejlepších potravin pro sestavení vyváženého jídelníčku. Tento krok je zároveň součástí širší strategie online prodejce, která si klade za cíl podporovat české značky, přinášet je mnohem většímu množství zákazníků a současně rozšiřovat svou nabídku.

Foto: Rohlik.cz

Zákazník na prvním místě

Po zalistování první vlny produktů se mezi zákazníky strhla lavina pozitivních ohlasů. Zájem o nové produkty byl tak silný, že bylo na místě jim naslouchat a nabídku rozšířit o položky, které v sortimentu chyběly. Rohlík tedy rozeslal dotazník, jehož výsledkem je na 60 nových zalistovaných položek, které zákazníci milují.

Vše pro prvotřídní stravování

Připojte se k řadě nadšenců a nepřehlédněte prvotřídní rostlinné proteiny v prášku, proteinovou limonádu nebo tradiční ajurvédský doplněk Ashwagandhu, známý pro posílení imunity a snížení stresu. Vilgain však nevyužijete pouze v posilovně, ale také v kuchyni. Připravte si například bezlepkovou pizzu, krůtí nebo kuřecí prsa z etických chovů a ozdobte svůj salát avokádovým olejem ve spreji. Vilgain nabízí také vynikající 100% mandlové máslo s křupavými kousky mandlí, které je bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, bílkoviny a vlákninu. Kromě toho jsou k dispozici proteinové sušenky, tyčinky a další lahůdky, které jsou ideální jako svačina před nebo po tréninku. S Vilgainem bude mít vaše tělo dostatek energie a živin pro maximální výkon!

Foto: Rohlik.cz
Popup se zavře za 8s