E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

KIVI: Průvodce technologickými dárky

16. prosinec 2023

Projevuje se na vašem kuchyňském televizoru stáří? Nebo jste na konci roku konečně dokončili rekonstrukci obývacího pokoje a nyní vybíráte spotřebiče? Co takhle velkou obrazovku do dětského pokoje, kde se mohou děti dívat na pohádky, aniž by rušily rodiče? KIVI ví, jak potěšit vás i vaše blízké dárky k těmto svátkům.

Foto: KIVI

Prosinec je za oknem, což znamená, že je čas naladit se na vánoční atmosféru a vyrazit na nákupy. Aby proces výběru a hledání dárků nebyl tak psychicky náročný, nabízí KIVI několik nápadů, jak potěšit rodinu, přátele anebo sami sebe.

Sváteční slevy dostupné v sítích a na tržištích partnerů KIVI jsou dalším argumentem pro nákup. Plnění snů s úsporou pro rozpočet – možná je to vánoční kouzlo.

Chytrá televize do dětského pokoje

V září společnost KIVI oznámila chytrou televizi speciálně pro dětské pokoje a nyní je konečně v prodeji. Model KIVI Kids TV je 32palcová chytrá televize s Full HD obrazovkou, na jejíž rám lze připevnit dětské stavebnice. Zařízení se tak stává nejen monitorem pro vysílání obsahu, ale také součástí dětské hry, která podporuje kreativitu a představivost. Aby byla obrazovka chráněna před stavebními kostkami, je vybavená tvrzeným sklem, které odolává nárazům a poškrábání. Televize KIVI KidsTV má na zadním panelu noční světlo, které poskytuje měkké, uklidňující osvětlení a pomáhá dětem rychleji usnout, zejména pokud se bojí tmy. Noční světlo může fungovat, i když je televize vypnutá, a jeho úroveň jasu je nastavitelná. Televize běží na operačním systému Android TV 11 s rozsáhlým nastavením rodičovské kontroly.

Hledáte chytrou televizi poprvé?

YouTube na velké obrazovce, filmy a seriály ze streamovacích platforem, vysílání obsahu ze smartphonu během několika sekund nebo ovládání hlasovými příkazy − to vše umožňuje model KIVI 43U750NB. Tento televizor pracuje s operačním systémem Android TV 11 a podporuje více než 10 000 aplikací z obchodu Google. Obrazovka má úhlopříčku 43 palců a rozlišení Ultra HD.

Tento produkt může nahradit i herní konzoli, protože má integrovanou cloudovou herní službu Boosteroid. Pro zábavu rodiny nebo přátel je k dispozici služba Air Console, která umožňuje hrát několika hráčům (až 16) současně na jedné obrazovce. Zajímavý nápad na vánoční večírek, že?

Na velkém plátně

Foto: KIVI

Nabídka společnosti KIVI zahrnuje modely s úhlopříčkou od 24 do 65 palců, takže si každý může najít ideální řešení pro svou domácnost. Podívejte se například na model 55U750NW s 55palcovou obrazovkou.

Dynamický obraz na velké obrazovce se díky technologii MEMC jeví jako plynulý a bez trhání. Technologie Super Contrast Control umožňuje upravit kontrast obrazu v určitých oblastech obrazovky během tmavých scén. A technologie UltraClear zlepšuje čistotu obsahu v kvalitě nižší než 4K.

Zvláštní pozornost je věnována designu. Produkt nemá téměř žádné rámečky − jejich viditelná část je pouze 2,6 mm. Zařízení je vybaveno elegantními tenkými kovovými nožičkami pro montáž na poličku. Aby harmonicky zapadl do moderních světlých interiérů, je tělo modelu vyrobeno v bílé barvě.

Od kuchyně do ložnice

Pokud od televizoru potřebujete pouze sledování kanálů nebo videí na YouTube a potřebujete kompaktní zařízení například do kuchyně nebo ložnice, pak jsou základní modely KIVI s 24"" nebo 32"" obrazovkou vynikající volbou. Například model 32H740NB je chytrý televizor s operačním systémem Android TV 9. Podporuje hlasové ovládání Google Assistant a možnost okamžitého vysílání obsahu ze smartphonu nebo jiných zařízení prostřednictvím Chromecastu. Zařízení se také synchronizuje se systémem Google Home.

Foto: KIVI

Navzdory svým malým rozměrům vypadá televizor luxusně díky minimalistickému, propracovanému designu a ultratenkým bočním rámečkům o tloušťce pouhých 2,6 mm. Kvalitní zvuk zajišťují dva 8wattové reproduktory s manuální kalibrací a podporou Dolby Digital. Další zařízení lze připojit bezdrátově prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth. Mezi dostupné porty patří ethernet (LAN), 2 porty USB, 3 porty HDMI, audiokonektor, optický audiovýstup a RCA.

Navštivte partnerské webové stránky KIVI a zjistěte prázdninové ceny vysněných tech produktů ve velikosti Alza.czDatart.cz.

O společnosti KIVI

KIVI je mezinárodní společnost založená v roce 2016 s evropskou pobočkou v Budapešti. Hlavní činností je vývoj a výroba chytrých televizorů s distribucí výrobků v Evropě a Asii. Oddělení výzkumu a vývoje se nachází na Ukrajině a v Číně.

V současné době bylo prodáno více než 1,5 milionu zařízení.

Společnost KIVI je certifikovaným partnerem společností Google a Netflix.

https://kivismart.com/cz/

Popup se zavře za 8s