E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Budeme se brát! A hledáme kouzelné místo pro naši vysněnou svatbu

08. leden 2024

Možná i pro vás bude tento rok speciální a poohlížíte se po místě, kde svůj výjimečný den prožít. Pokud jej nechcete trávit v ruchu velkoměsta a toužíte po venkovské romantice spojené s moderním pohodlím, máme pro vás tip.

Foto: Chefparade

Statek Chefparade – místo, kde se snoubí rustikální atmosféra s moderním vybavením

Statek Chefparade je kouzelné místo, které najdete kousek za Prahou, nedaleko Mladé Boleslavi. Jde o nedávno zrekonstruované venkovské stavení, které vlastní největší škola vaření v ČR. Vedle venkovského šarmu, neopakovatelné atmosféry a neotřelého prostředí (nejen) pro svatební fotografie na vás čeká i zaručený gastronomický zážitek.

Svatba ve stodole

Rustikální, boho nebo romantický styl – všechna tato témata budou krásně ladit se vzdušnou dřevěnou stodolou, která je středobodem celé veselky. Stodola je propojena s okolní přírodou – svatebčané mohou volně přecházet na zděnou terasu s výhledem na květinovou skalku a malebné okolí. Ideální místo pro odpočinek a dočerpání energie pro následný návrat do víru tance a veselí.

Obřad

Prostředí statku nabízí různé možnosti pro netradiční obřad. Ten se může odehrát venku pod dřevěnou slavobránou a v případě nepříznivého počasí i uvnitř stodoly. Slavobrána, otevřená příroda a statek samotný poslouží jako malebné kulisy pro neotřelé svatební fotografie.

Catering

Jídlu tady rozumějí velmi dobře, vždyť Chefparade je největší školou vaření v ČR. Catering tedy můžete nechat plně v jejich kompetenci. Získáte tak nejen profesionální servis a hostinu podle svých představ, ale i slevu na pronájem. Máte ale také možnost zajistit si jej sami. A nebojte, korkovné se tady neúčtuje. V případě, že máte chuť na něco jiného než tradiční svíčkovou, je zde k dispozici třeba venkovní gril nebo pec na pizzu.

Vše pod jednou střechou

Obřad, hostina a ubytování na jednom místě je velkou výhodou pro organizátory i samotné svatebčany. Statek nabízí stylové ubytování v moderních chatkách a apartmánech (včetně novomanželského) v nedávno zrekonstruovaném hlavním stavení. Celkem se zde ubytuje až 36 osob. Kapacitu lze rozšířit i o alternativnější způsoby – třeba postavením týpí.

Bez starostí

Příprava dokonalého svatebního dne je náročná disciplína. V Chefparade vám zařídí i svatbu na klíč. Od floristky, svatební koordinátorky, cukrářky až po fotografa či hlídání dětí. Vše přesně podle vašich představ.

Splňte si svůj svatební sen! Na Statku Chefparade bude váš velký den nezapomenutelný!

Více na www.chefparade.cz/svatby

Popup se zavře za 8s