Monika Bagárová zazářila s novinkou mezi chytrými doplňky HUAWEI Watch GT 3 Pro

24. květen 2022

Nové technologie, neotřelost a krása italského umění, to se odráží v designu nových chytrých hodinkek HUAWEI Watch GT 3 Pro. Všechny tyto přednosti daly ve spolupráci se společností HUAWEI vzniknout mimořádné podívané. Před objektiv známého fotografa Lukáše Kimličky se postavila krásná zpěvačka Monika Bagárová ve stylových kouscích od návrháře a stylisty Zoltána Tótha.

Foto: Zdroj: Lukáš Kimlička, Monika Bagárová

Každý den si vybíráme oblečení, které nás něčím vystihuje, které nás odlišuje od davu a ukazuje světu, jací jsme. Často se k tomu ale řídíme aktuálními trendy a také tím, co je právě módní v daném ročním období. Své oblečení a doplňky ladíme podle populárních trendů, které se však rychle mění a přicházejí stále nové a nové. Je však jedna věc, která z módy nevyjde nikdy – elegance.

Aby byl dnes doplněk nejen krásný na pohled, ale taky vysoce funkční, to je trend, který zaručuje neustále stoupající popularitu tzv. wearables zařízení.

O tom se můžeme přesvědčit na vlastní oči díky krásným výstupům z focení, na kterém spolupracovala trojice významných osobností – skvělý návrhář a stylista Zoltán Tóth, okouzlující zpěvačka Monika Bagárová a talentovaný fotograf a umělec Lukáš Kimlička.

Monika Bagárová vsází na chytré doplňky

Aby byl dnes doplněk nejen krásný na pohled, ale taky vysoce funkční, to je trend, který zaručuje neustále stoupající popularitu tzv. wearables zařízení. Nové chytré hodinky HUAWEI Watch GT 3 Pro v sobě propojují důraz na styl a design stejně jako na pokročilé technologie, které jejich nositeli zprostředkují veškerý přehled o zdraví, kondici, ulehčí komunikaci v práci, s rodinou i přáteli, zkrátka uživatelům zjednoduší život.

O funkcích a vychytávkách ukrytých v HUAWEI Watch GT 3 Pro se sice budete muset přesvědčit na vlastní kůži, propracovaný design si ale pojďme prohlédnout hned teď na krásných fotografiích Moniky Bagárové.

Foto: Zdroj: Lukáš Kimlička, Monika Bagárová

Kvalitní materiály a čistý design – s tím vedle nešlápnete

Celé focení v hvězdné sestavě se neslo v duchu ženskosti a vytříbeného stylu. Modely Zoltána Tótha krásně podtrhly odvážnější design samotných hodinek, ale co víc, jak šaty, tak hodinky nechaly především zazářit Moniku samotnou. Spojení nadčasových kousků, Moniky Bagárové a šikovného fotografa Lukáše Kimličky za objektivem bylo už od začátku záruka úspěchu. Chtěly byste se cítit a zářit podobně jako Monika? Během focení známý návrhář prozradil pár tipů, které můžete využít i vy:

Ať už zvolíte Watch GT 3 Pro jako doplněk k “high fashion”, jako to bylo v případě Zoltánovy kolekce, nebo si je vezmete ke každodennímu outfitu, chybu neuděláte. “Na novince od Huawei Watch GT 3 Pro v keramické verzi se mi nejvíc líbí variabilita. Snadno je sladíte s kostýmkem v neutrálních odstínech, ale i s výraznými barvami, které jsou teď nesmírně trendy. Navíc kvalitní materiál a čistý design jsou zárukou, že hodinky pomůžou váš outfit vyladit k dokonalosti. Zlaté doplňky i obyčejnému outfitu dodají punc elegance a můžete si být jistí, že nezapadnete v davu,” doporučuje Zoltán Tóth.

Přemýšlíte, čím doplnit odvážný večerní look nebo naopak sportovnější každodenní outfit? Novinka od HUAWEI to zvládne obojí. Keramická varianta chytrých hodinek Watch GT 3 Pro propojuje čistotu keramiky s třpytivými zlatými a ornamenty a vzor vln dodává hodinkám jemný půvab. Ani při každodenním používání se nemusíte obávat nechtěného poškrábání. Safírové sklo ciferníku je totiž nesmírně odolné a zaručuje hodinkám ochranu proti poškrábání a rozbití. Díky tomu můžete s HUAWEI Watch GT 3 Pro počítat za každých okolností.

Foto: Zdroj: HUAWEI Watch GT 3 Pro

Inspirujte se lookem Moniky Bagárové

Blížící se letní měsíce jsou zároveň ideální dobou pro trochu módního experimentování. Zalíbil se vám některý z modelů, který Monika během photoshootu předvedla? Inspirujte se! Toto období je skvělý čas na to zkoušet nové látky, textury a barvy. Jste-li zastánci sofistikovaných a jemných doplňků, pak si hodinky HUAWEI Watch GT 3 Pro v keramické verzi určené především ženám bezpochyby zamilujete.

Hodinky jsou k dispozici ve dvou variantách – celokeramická verze s keramickým páskem, který se výborně hodí třeba k elegantnímu saku v jakékoli barvě, nebo verze s koženým řemínkem, který padne jako ulitý například k šatům v bohémském stylu, vzdušným letním šatům a mnohému dalšímu.

Získejte své HUAWEI Watch GT 3 Pro i vy

Ať už je pro vás prioritou přehled o zdraví, stylový design nebo zlepšení kondice, v HUAWEI Watch GT 3 Pro si vždy najdete to své. Díky mnoha možnostem konfigurace si je přizpůsobíte na míru jakékoli příležitosti. Množství pokročilých sportovních a zdravotních funkcí vám navíc umožní nejen lépe vypadat, ale hlavně se lépe cítit!

HUAWEI Watch GT 3 Pro 46 mm jsou v prodeji od 18. 5. za cenu od 9490 Kč a až do 19.6. je získáte společně s dárkem v podobě hodinek Watch GT 2 o velikosti 46 mm.

HUAWEI Watch GT 3 Pro 43 mm můžete pořídit od 18.5. do 29.5. v předprodeji za cenu od 10990 Kč společně s dárkem v podobě bezdrátových sluchátek HUAWEI FreeBuds Lipstick. Tento dárek bude nadále k hodinkám až do 19. 6.

Pro vice informací navštivte e-shop Huawei.

Popup se zavře za 8s