Diskuze k článku:

Zápisky uprchlice. „Stále nedokážu přijmout, že jsem bezdomovkyně.“

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

lucie nováčková | 15. 3. 2022 7:57

Dobrý den vedu v praze galerii. dejte prosím paní na mě kontakt, ráda ji zaměstnám v její původní profesi.

Luc.novackova@seznam.cz

+33
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Pavel Křížek | 15. 3. 2022 21:30

Takže schvalujete zločiny proti lidskosti, jako je trýznivé mučení. Zajímavé. V zásadě se tedy od toho "ruského čůráka" nijak nelišíte - mít jeho moc, tak byste ty zločiny páchal taky.

Je tedy dobře, že tu vystupujete jako anonym. Je mi smutno z pomyšlení, že takové hovádko by mohlo být třeba můj soused.

-4

Diskuze k článku:

Pavel Křížek | 15. 3. 2022 21:30

Takže schvalujete zločiny proti lidskosti, jako je trýznivé mučení. Zajímavé. V zásadě se tedy od toho "ruského čůráka" nijak nelišíte - mít jeho moc, tak byste ty zločiny páchal taky.

Je tedy dobře, že tu vystupujete jako anonym. Je mi smutno z pomyšlení, že takové hovádko by mohlo být třeba můj soused.

-4

R | 15. 3. 2022 21:04

tohle všechno kvůli jednomu zkurvenymu ruskymu curakovi, kéž Putina jednou rozpustí pomalu v kyseline

-1

Anna | 15. 3. 2022 10:49 | reakce na lucie nováčková - 15. 3. 2022 7:57

Děkujeme, předáme!

+3
Zobrazit komentovanou zprávu

lucie nováčková | 15. 3. 2022 7:57

Dobrý den vedu v praze galerii. dejte prosím paní na mě kontakt, ráda ji zaměstnám v její původní profesi.

Luc.novackova@seznam.cz

+33

Michal Macek | 14. 3. 2022 14:48

tak to je dost hrozny :(

+15