Diskuze k článku:

Nemůžu s ním spát, bolí to. Vlastní porod pomohl situaci. Žena popisuje svůj boj s vaginismem

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

antifeminista | 12. 9. 2022 19:36

Chtít si vybírat a mít na výběr, jsou dvě různé věci. Lidé, kteří sami nemají co vznešeného nabídnout, si obvykle nemohou vybírat podle vznešených parametrů. Například ty - protože kromě chytrolínských řečí nemáš co nabídnout, nikdy jsi nepotkala nikoho, s kým bys poznala, že sex nemusí být nuda...

Aspoň tady ten přirozený výběr ještě funguje, že.

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

beta samec | 16. 9. 2021 9:59

Asi je to opravdu v hlavě. Jednou jsem měl holku která trpěla vaginismem a ta se všeho bála. Bála se jezdit autem, bála se zkoušek ve škole, bála se mikrovlnky, bála se tmavých mraků, bála se sexu. Vlastní stín jsem nezkoušel, ale toho se nejspíš bála taky. V tomhle případě se to vyřešilo vcelku jednoduše, našel jsem si jinou.

-4

Diskuze k článku:

umfa | 12. 9. 2022 20:25 | reakce na B - 12. 9. 2022 17:48

Citace - B / 12. 9. 2022 17:48

Proč si vybírat podle vznešenějších parametrů, že?

Třeba jako ten náruživý rybář co se tuhle oženil. Manželka nebyla zvlášť hezká, ba spravedlivě řečeno byla dosti ošklivá. Ale pro krásu si vybírají manželku jen jednodušší osobnosti a to náš rybář rozhodně nebyl. Tak tedy pro mimořádnou oduševnělost, vzdělání, aby si mohli večer v posteli povídat o krásách italských obrazů z období rané renesance? No, to taky nic moc. Vlastně spíš nic než moc, vyšla ze sedmičky a její inteligence se skvěla někde v levé půlce Gaussovy křivky. Aha, takže peníze, dědictví po rodičích, milióny v bance? Hm, co tak zdědíte po gamblerovi a alkoholičce. Leda dluhy. Odsud taky nic nekápne. Tak jak je to s tím vyšším cílem? No jednoduše. Na červíčky, kteří žili v jejím konečníku, tak neskutečně brali kapři, že prostě nešlo odolat. Koho mi to sakra ...

-2

antifeminista | 12. 9. 2022 19:36 | reakce na B - 12. 9. 2022 17:48

Chtít si vybírat a mít na výběr, jsou dvě různé věci. Lidé, kteří sami nemají co vznešeného nabídnout, si obvykle nemohou vybírat podle vznešených parametrů. Například ty - protože kromě chytrolínských řečí nemáš co nabídnout, nikdy jsi nepotkala nikoho, s kým bys poznala, že sex nemusí být nuda...

Aspoň tady ten přirozený výběr ještě funguje, že.

+1

Pinochet | 12. 9. 2022 18:38

Citace - B / 12. 9. 2022 17:48

Už se těším, až to ještě příjde okomentovat ten moudrý muž, co vystudoval díky tatínkovi ve straně, nebo nějaké jiné straré, primitiví pako, co by udělalo nejlíp, kdyby umřelo už před 30 lety a hlavně se nemnožilo.

Tak jste to tehdá měla dotáhnout do konce, když víte, že by to bylo nejlepší.

0

B | 12. 9. 2022 17:48

Smutné, že je na světě tolik primitivních opiček, co se jejich vesmír točí jen kolem nudy okolo zasouvání pohlavních orgánů někam a podle toho si vybírají partnera. Proč si vybírat podle vznešenějších paramatrů, že?

Už se těším, až to ještě příjde okomentovat ten moudrý muž, co vystudoval díky tatínkovi ve straně, nebo nějaké jiné straré, primitiví pako, co by udělalo nejlíp, kdyby umřelo už před 30 lety a hlavně se nemnožilo.

-3

Pavel | 12. 9. 2022 13:55

Nejlepší je takovou frigidku hned kopnout do zadku.

-4

Ola | 2. 5. 2022 21:02

jsem ráda, že ho mít můžu,protože ho neskutečně miluji a potřebuji ho každy den

0

Martina | 17. 1. 2022 13:06

mužu mít, ale bohužel nedosáhnu orgasmus, takže si pak ještě musím pomoct rukou, nebo vibratorem

0

Paros | 2. 11. 2021 16:46

davy mužů s malým schlíple čekají na takovou příležitost. fajn holek je jako šafránu. akorát v seznamkách chybí správná kolonka. LGBTATD nás ještě mají hodně co učit o odvaze a otevřenosti na cestě za svým štěstím.

0

beta samec | 16. 9. 2021 9:59

Asi je to opravdu v hlavě. Jednou jsem měl holku která trpěla vaginismem a ta se všeho bála. Bála se jezdit autem, bála se zkoušek ve škole, bála se mikrovlnky, bála se tmavých mraků, bála se sexu. Vlastní stín jsem nezkoušel, ale toho se nejspíš bála taky. V tomhle případě se to vyřešilo vcelku jednoduše, našel jsem si jinou.

-4