Diskuze k článku:

„Jsem pro MMA uzpůsobená líp než většina průměrných chlapů,“ říká zápasnice

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Eliška K. | 13. 4. 2021 11:11

Paní Šormová o tom sportu mluví tak moudře a hezky, že mám úplně chuť to zkusit. Celý život hraji tenis, ale lákalo mě vždy zkusit třeba thajský box. Možná že kdybych kolem sebe neměla tolik upjaté rodiče a okolí, tak bych dnes byla mistryní světa. Lituji toho že jsem se nechala omezovat, ale nebylo to lehké jít proti zažité představě žena a sport. Dnes je mi skoro čtyřicet let, na nějakou kariéru thajské boxerky už je pozdě, ale slibuji že naši dceru nikdy nebudu v ničem omezovat. Bude li chtít hrát hokej, bude hrát hokej. Bude li chtít boxovat, bude boxovat. A pookud přijde s tím, že by raději dělala balet, podpořím ji.

+10
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Arthur | 13. 4. 2021 6:37

Žena rozhodně není jen ozdoba. Ale není ani boxovací pytel! Je to proti přírodě aby do sebe holky nechaly mlátit. Máme ženy ochraňovat, ne je bít. Co když je těhotná a v zápase potratí???

-8

Diskuze k článku:

grg | 15. 4. 2021 9:31 | reakce na WWW - 13. 4. 2021 11:06

Tak mlátenie samcov medzi sebou úplne "proti prírode" nie je, ale osobne to tiež považujem za necivilizované.
Ale asi sa musíme zmieriť s tým, že škrupinka civilizácie je len veľmi tenká a primitívne pudy často vychádzajú na povrch.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Pavel | 15. 4. 2021 7:44

Když jí to dělá dobře, že někomu naloží a taky z inkasuje...proč ne? Její volba.

0

josífek | 14. 4. 2021 0:38

vše v poho.. je co to znamená "průměrný chlap?-

0

umfa | 13. 4. 2021 18:30

Proč by se měly rozlišovat ženy a muži? Mně tenhle sport přijde odpudivý jako takový, bez ohledu na pohlaví.

0

Lojza | 13. 4. 2021 17:55 | reakce na WWW - 13. 4. 2021 11:06

Sami, nebo samy?

0

Eliška K. | 13. 4. 2021 11:11

Paní Šormová o tom sportu mluví tak moudře a hezky, že mám úplně chuť to zkusit. Celý život hraji tenis, ale lákalo mě vždy zkusit třeba thajský box. Možná že kdybych kolem sebe neměla tolik upjaté rodiče a okolí, tak bych dnes byla mistryní světa. Lituji toho že jsem se nechala omezovat, ale nebylo to lehké jít proti zažité představě žena a sport. Dnes je mi skoro čtyřicet let, na nějakou kariéru thajské boxerky už je pozdě, ale slibuji že naši dceru nikdy nebudu v ničem omezovat. Bude li chtít hrát hokej, bude hrát hokej. Bude li chtít boxovat, bude boxovat. A pookud přijde s tím, že by raději dělala balet, podpořím ji.

+10

WWW | 13. 4. 2021 11:06 | reakce na Arthur - 13. 4. 2021 6:37

Je to proti přírodě aby do sebe muži nechali mlátit! Co když je někdo kopne do koulí a oni kvůli tomu budou neplodní?
No jo pane, víte, všechno co děláte má nějaký riziko. Nechte to ale na nás, abychom se mohli sami rozhodnout, co chceme dělat.

-1

Arthur | 13. 4. 2021 6:37

Žena rozhodně není jen ozdoba. Ale není ani boxovací pytel! Je to proti přírodě aby do sebe holky nechaly mlátit. Máme ženy ochraňovat, ne je bít. Co když je těhotná a v zápase potratí???

-8