Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

„Svoboda slova je vědomí odpovědnosti,“ říká Apolena Rychlíková v Hlasu Heroine

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Plyšáček | 5. 4. 2021 15:33

"Apolena Rychlíková ... se otevřeně hlásí ke své levicové názorové orientaci"

To nic, já se zase veřejně hlásím ke své pedofilii.

+4
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Leona ONA | 5. 4. 2021 18:53

Mi prijde ze mluvi hodne z patra, az povysene. Je neprijemna az namyslena. Pise teda mnohem lip nez mluvi.

-3

Diskuze k článku:

Renata Prunnerová | 9. 4. 2021 6:29

Moc si vážím toho co děláte a jak to děláte. Zastáváte se chudých a postižených a nemocných.
Já jsem samoživitelka, mám těžce postiženého syna, kterého mi v FNSP v Ostravě zabili lékaři, to co je z něho je ještě horší než smrt. Je léžící, inkontinentí, mentálně těžce postižený, epileptik, sondovaný. Narodil se jako zdravý novorozenec, mám 4x non lége artis, 6 rozsudků, že je nemocnice zodpovědna za jeho zdravotní stav. A nevysoudila jsem ani korunu. Když se lidem něco takového stane, musí si sami najít právník, zaplatiti ho a bojovat s nemocnicí. I když je zcela zdemolovaná z dítětete a pak z následné péče. Dostala jsem se až na sociální dno, pořád v nemocnicích, pořád někde na nějakých pobytech, pořad ve výkalech a záchvatech na pokraji šílenství, bezmoci, fyzicky úplně vyčerpaná a sama. Lékařce, která to Pájovi udělala se nic nestalo, nikdo se neomluvil, nikdo z nemocnice nic nedal. Asi víte jak to chodí, normálním lidem nemocnice můžou beztrestně zabíjet děti, nemocnice májí štáby právníků a neomezené finanční prostřekdy na tento boj. Pečující lidé jsou už úplně zbiti, na pokraji společenského zájmu a postižení jsou předmětem především sociálního byznysu, kterému se říká ústavní sociální péče. Nikoho nezajíme,žádný mediální zájem, lidský zájem. Moc Vám děkuji za Vaši odvahu a intelekt, s kterým píšete o pravdě v této rozpadající se společnosti.

0

dobrej vtip | 7. 4. 2021 16:52

Tak feministky budují lepší svět pro všechny? Aha. Toho jsem si nevšiml. Spíš lepší svět pro sebe.

+1

Krakonošskej | 7. 4. 2021 7:08

Houdku Houdku? Kam ty se to nenacpeš. Otevřu noviny a čumim na tvuj ksicht, zapnu TV a meleš tam zas nějaký moudra, vlezu na Spotify a zas ty.
Pořád kolem tebe ženský. Závidím.

0

Dana | 6. 4. 2021 15:16

Skvělý rozhovor, díky, Apolenu Rychlíkovou mám ráda, je to chytrá ženská. Život během pandemie i Hranice práce byly výborné projekty. Taky její podcast Kvóty stojí za to. Že by mluvila povýšeně se mi nezdá, spíš naopak.

+1

Feministka | 6. 4. 2021 7:07

Dlouhodobě sleduji její práci a je to jedna z nejaktivnějších žen u nás. Škoda jen že nejde do politiky, protože takovou prezidentku bych si přala.

+2

Leona ONA | 5. 4. 2021 18:53

Mi prijde ze mluvi hodne z patra, az povysene. Je neprijemna az namyslena. Pise teda mnohem lip nez mluvi.

-3

Jana | 5. 4. 2021 20:17 | reakce na Leona ONA - 5. 4. 2021 18:53

Píše podobně povýšeně jako mluví.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Krkonošskej | 7. 4. 2021 7:14 | reakce na Jana - 5. 4. 2021 20:17

Je to rozmazlený bohatý fracek. Ona ty témata má jak rybyčky v akvárku. Sama přitom žije jak princezna.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Plyšáček | 5. 4. 2021 15:33

"Apolena Rychlíková ... se otevřeně hlásí ke své levicové názorové orientaci"

To nic, já se zase veřejně hlásím ke své pedofilii.

+4