E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Báječná séra

08. květen 2023

Vítejte na Provence! L'OCCITANE je vaší věrnou průvodkyní nádherným světem pleťové péče inspirované přírodou. Dnes zaměříme pozornost na obličejová séra. Pravděpodobně už jste o nich slyšeli, pokud však stále tápete v tom, jaký je přesně jejich smysl, zbystřete. Máme pro vás všechny zajímavé detaily ohledně tohoto malého, ale účinného tajemství krásy.

Foto: L'OCCITANE

Začněme se základy, co je to sérum?

Sérum je koncentrovaná tekutina nabitá aktivními složkami, které se zaměřují na specifické potřeby pleti. Molekuly séra jsou velmi malinké a pleť je proto snadno vstřebá. Sérum tak dokáže vaši pleť obnovit nebo ochránit před řadou různých jevů, od stárnutí po hyperpigmentaci. Je zásadním krokem rutiny péče o pleť, neboť působí v oblastech pleti, do kterých se jiné produkty nedostanou.

Jak ho používat?

...když dojde na rituál krásy, neboť každý krok navazuje na ten předešlý. Sérum se aplikuje na čistou a suchou pleť, před jeho použitím ji proto důkladně vyčistěte a tonizujte. Méně je někdy více - potřebujete jen kapku o velikosti hrášku. Vmasírujte ji jemně do pleti na obličeji a na krk. Nechte zaschnout a následně naneste váš pleťový olej či krém. Sérum můžete používat ve dne i v noci, v závislosti na jeho typu.

Přehled našich oblíbených sér

Pramen mládí: Zastavte první známky stárnutí s Pleťovým sérem Slaměnka, které pomáhá redukovat jemné vrásky a zanechává pleť pevnější.
Přelstěte čas: Divine sérum bojuje proti viditelným známkám stárnutí. Přivítejte omlazenou, rozzářenou a pružnou pleť.
Nejjasnější ze všech: Sérum Reine Blanche obsahuje výtažek z provensálského tužebníku jilmového, známého pro svou vlastnost odrážet světlo. Pomáhá sjednotit a rozzářit tón pleti.
Nečekaná síla: Olejové reset sérum Slaměnka pomůže vaší pleti zotavit se přes noc a zanechá ji odpočatou, obnovenou, omlazenou a rozzářenou.

Nové Olejové reset sérum Slaměnka v sobě spojuje komfort oleje s vlastnostmi séra. Obsahuje tři aktivní ingredience, které vaši pleť dokážou po dlouhém dni "resetovat". Výtažek z Acmella oleracea, známé jako "přírodní botox", pomáhá vyhlazovat vrásky vyvolané stresem. Extrakt z majoránky pleť probudí a esenciální olej ze slaměnky působí svojí omlazující silou. Můžete jej používat před nanesením běžné pleťové péče pro zesílení jejího účinku.

1, 2, 3 A SPÁT! Dokonalý rituál před spaním

1. (Dvojí) Čištění a tonizace: Vyzkoušejte Čisticí krémovou pěnu Divine, která jemně čistí pleť a dodává jí svou anti-aging sílu. Pro tonizaci a osvěžení pleti použijte následně Zkrášlující toner Pivoňka.
2. Příprava: Jemně do pleti vmasírujte Olejové reset sérum Slaměnka a nechte působit jeho obnovující sílu, díky níž se ráno probudíte jako noví!
3. Zaměřeno na potřeby pleti: Použijte sérum, olej nebo pleťový krém, které jsou určeny pro váš typ pleti. Máte suchou pleť? Vyzkoušejte Jemný pleťový krém Bambucké máslo. Trápí vás jemné vrásky? Sáhněte po Slaměnkovém nočním krému.

Popup se zavře za 8s