Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Chytré hodinky jako módní doplněk

BrandstoryMódaNákupySport
PR článek
| 14. 7. 2021 | 534
Chytré hodinky jako módní doplněk
Foto: Mall

Pro někoho parťák na sport, pro jiného stylový elektronický doplněk. Chytré hodinky jsou v dnešní době spíše obojím. Mají nepřeberné množství funkcí a můžete je spárovat se svým chytrým telefonem. Podle čeho byste měli vybírat chytré hodinky a jak je můžete sladit s outfitem?

Jak vybrat chytré hodinky

S pořizováním chytrých hodinek je to podobné jako s jakoukoliv jinou elektronikou – zkrátka a dobře si musíte ujasnit, co od zařízení očekáváte. Chytré hodinky toho totiž dokážou vskutku hodně. Počítají kroky, sledují pohybovou i spánkovou aktivitu, zaplatíte jimi oběd, ale můžete na nich i číst e-maily nebo SMS zprávy. Na co byste se tedy měli při výběru zaměřit?

Zeptejte se sami sebe, na co budete chytré hodinky využívat. Ověřte si, zda je operační systém hodinek kompatibilní se systémem vašeho mobilu. Můžete si také přečíst různé recenze na internetu a zaměřte se přitom na funkce, které od hodinek požadujete. Myslete ale i na design, velikost či materiál, ze kterého jsou hodinky vyrobeny. A to platí obzvlášť, pokud patříte mezi vášnivé plavce. 

Materiál hraje prim

Při výběru hodinek narazíte na modely z nejrůznějších materiálů. Často tak v popisku produktu narazíte na hliník, různé varianty polymeru (v podobě plastu), nerezovou ocel či na titan. Poslední dva jmenované kovy přitom patří k velmi pevným materiálům, takže se vám hodinky z nich jen tak neopotřebují.

K hodinkám si budete nepochybně pořizovat i řemínek. Vybírat můžete ze silikonových, kožených či kovových. Silikon je nejlevnější variantou, zároveň je pohodlný a perfektně se hodí na sport (zejména pak na plavání). Kůže a kov jsou pak elegantnějšími alternativami, které můžete mít ve skříni připravené pro formálnější outfity. 

Chytré hodinky a outfit

Chytré hodinky dnes disponují jednoduchým a elegantním designem. Můžete si vybrat jak hranatý, tak i kulatý ciferník a u některých hodinek byste ani nepoznali, že patří do kategorie těch „chytrých“. 

Chytré hodinky perfektně zkombinujete například se sportovním outfitem v podobě legín, mikiny s kapucí, vyšších tenisek a košilové bundy. Pokud ale preferujete elegantnější look, zabodujete i s košilí, džínami, polobotkami a sakem. A jestliže si chcete se svým stylingem opravdu pohrát, pořiďte si více druhů pásků. Ty pak kombinujte s hodinkami podle vámi zvoleného oblečení.

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

 • Šťastné a veselé v posteli!
  Lidi s feministickým pohledem na svět si prý užívají lepší sex než ostatní. Dokážou se totiž vykašlat na představy o tom, co je a není normální, a je pro ně zásadní vzájemný respekt. Heroine představuje první vydání věnované sexu. Buďte bez obav, že bychom chtěli někoho nebo něco soudit. Ať vás tenhle dárek příjemně naladí…
 • „Bylo to jako šlápnout na minu“
  Tak začíná článek Pavlíny, která krátce po 40. narozeninách dala průchod své touze po sexu, po cizích mužských tělech, po potěšení bez závazků. Potřebovala zjistit, kdo vlastně je. Text, u kterého se možná budete červenat, protože naráží na představy o tom, co se může a sluší.
 • Máte rádi áčko?
  Chtějí ženy anální sex, nebo se jen přizpůsobují mužské touze a představám z porna? Na to se v článku ptá Zuzana Kašparová, spoluautorka podcastu Vyhonit ďábla. Vyzpovídala několik žen, pro které je tato praktika důležitým zdrojem slasti, a připomíná, že penetrace není všechno.
 • Komu vadí svobodné ženy
  Na rozdíl od doby před pár lety už dnes v Česku jen málokdo veřejně hlásá, že když žena říká ne, myslí tím ve skutečnosti ano. Ten posun ovšem nenastal sám od sebe. Obrovskou zásluhu na něm má naše cover star, zakladatelka organizace Konsent a neúnavná čeřitelka stojatých sexistických vod Johanna Nejedlová.

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze