E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Rohlik.cz a Krása pomoci: spojení, které dává smysl a pomáhá seniorům

10. červen 2024

Paní Věra dlouhá léta pečovala o svého manžela. I když jí někdy docházely síly, starala se o něj s láskou a oddaností. Poté, co zůstala sama, začala využívat služeb Nadace Krása pomoci, která jí pomáhá nejen po psychické stránce, ale také prakticky. Jedním z největších přínosů se stal nákup potravin přes Rohlik.cz, který doručuje kvalitní potraviny až ke dveřím.

Foto: Krása pomoci

Společná mise pro lepší život seniorů

Rohlik.cz a Krása pomoci spojily své síly, aby zajistily seniorům důstojné a kvalitní stáří. Rohlik.cz, jako lídr v online prodeji potravin, chápe důležitost kvalitní stravy, která však pro mnoho starších lidí zůstává nedostupná. Díky spolupráci s Nadací Krása pomoci se mohou tyto potřeby lépe naplňovat. „Nedá se říct, že by naši klienti neměli ani na suchý rohlík, i když pokud třeba nepřijde včas příspěvek na bydlení, někteří z nich doslova otáčejí každou korunu. Rozhodně se ale říct dá, že drtivá většina nemá dostatek peněz na to, aby si pořídili kvalitní potraviny. Na druhou stranu stárnoucí tělo kvalitní stravu potřebuje,“ vysvětluje PR manažerka Nadace Kateřina Toholová, jak moc důležitá pomoc od Rohlíku je.

Partnerství založené na společných hodnotách

Spolupráce mezi těmito organizacemi je příkladem toho, jak se společné hodnoty a mise mohou spojit pro vyšší dobro. Nadace Krása pomoci se zaměřuje na individuální potřeby seniorů, poskytuje jim praktickou péči, poradenství, propojení s potřebnými službami, psychologickou podporu a má také dobře fungující dobrovolnický program. Rohlik.cz zajišťuje kvalitu a pohodlí, doručuje potraviny přímo do jejich domovů. Toto partnerství přináší nejen radost a komfort seniorům, ale i významnou hodnotu pro celou společnost. V praxi si tak senioři mohou dovolit nákup kvalitních potravin a třeba i pochutiny, na které mají dlouhou dobu chuť, ale nemohou si je dovolit. „Jedné klientce udělal velkou radost klasický uherák. Je to pro ni velká lahůdka a zároveň vzpomínka na mládí. Pomoc je tak nejen praktická, ale i psychologická, což je pro naše klienty, kteří žijí sami, velice důležité,“ doplňuje PR manažerka Nadace Kateřina Toholová.

Foto: Rohlik.cz

Rohlík bez bariér: Iniciativa pro snadnější život

Ve snaze usnadnit život seniorům a držitelům ZTP karet vznikl klub Rohlík bez bariér. Členové tohoto klubu mají dopravu zdarma každý den od 10 do 15 hodin. Objednávky lze zadávat i telefonicky, kde odborníci pomohou s jejich provedením. Klub nabízí také telefonní asistenci pro nevidomé a speciální promo akce. Samozřejmostí je výnos nákupu až ke dveřím.

Smysluplná pomoc tam, kde je nejvíce potřeba

Spojení Rohlik.cz a Nadace Krása pomoci ukazuje, jak lze společnými silami významně zlepšit kvalitu života seniorů. Toto partnerství přináší nejen praktickou pomoc, ale také pocit bezpečí a podpory, což je pro mnoho starších lidí neocenitelné.

Popup se zavře za 8s