Vyberte si krásné dárky na Bonami a využijte vánoční výhody

BrandstoryNákupy
Vánoce
PR článek
| 25. 9. 2021 | 60
Vyberte si krásné dárky na Bonami a využijte vánoční výhody
Foto: Bonami

Nakupte si na Bonami dárky pro své blízké a užijte si v klidu adventní čas. Inspirujte se mnoha tipy na dárky pro ženy, muže, děti nebo pro sebe. Balíčky vám pak doručí až domů, ale můžete si je vyzvednout na prodejně.

Stovky dárků pod stromeček na jednom místě

Při hledání dárků je nejlepší vstoupit přímo do nabídky s tipy na dárky. Ta je přehledně rozdělena na:

 • Dárky pro ženy: Oblíbené jsou plédy, hrnky, dekorace, nádobí, kabelky a třeba i designová komoda se zrcadlem. Nově mezi zbožím na Bonami najdete také kvalitní mixéry, šlehače, mikrovlnné trouby a další spotřebiče od značky Klarstein.
 • Dárky pro muže: Udělejte jim radost termoskou, ručníkem, grilem, reproduktorem Marshall, nářadím a stylovými ponožkami. Gurmetům doporučujeme prémiové nože Jean Dubost Meteor Bamboo.
 • Dárky pro děti: Zkuste si prohlédnout hračky, svačinové boxy, hravé dětské nádobí, hebké deky a nástěnné dekorace. Podívejte se například na kuličkové dráhy Hubelino, které mají jasné barvy a dají se různě kombinovat.
 • Dárky pro sebe: Potěšte se novými hodinkami, pohodlným křeslem nebo voňavou svíčkou. Právě letí dekorace a vázy od značky Kähler Design.
dárek na poslední chvíliFoto: Bonami

Chcete univerzální dárek? Sáhněte po notesech a zápisnících značky Busy B, kuchyňských doplňcích CookSmart nebo hrnečkách KeepCup. 

Stále si nevíte rady? Pak vsaďte na jistotu a pořiďte dárkové poukazy, které mohou mít hodnotu od 200 do 5000 Kč.

Tip: U každého produktu najdete nejen informaci, zda je skladem, ale také jestli vám ho doručí do Vánoc, případně se nachází na prodejně.

Doručení do VánocFoto: Bonami

Prodejny Bonami

Potřebujete se na zboží podívat osobně? Navštivte některou z prodejen Bonami v Praze a Brně. Naši specialisté vám ochotně pomohou a poradí.

Nakupujete dárky opravdu na poslední chvíli? Některé prodejny budou otevřené i během dopoledne 24. prosince.

Vánoční dárkyFoto: Bonami

Vánoční výhody

 1. Bojíte se, že se dárečkem netrefíte? Rozbalený, ale nepoužitý, ho můžete vrátit do 15. ledna. Stále však platí garance na vrácení 365 dní pro nerozbalené věci.
 2. Bonami garantuje cenu. Viděli jste vybranou věc jinde levněji? Pak stačí poslat odkaz na produkt v konkurenčním e-shopu, Bonami odpoví a rozdíl dorovná.
 3. Využijte vánoční cashback. Každou korunu, kterou v obchodě v období od 1. 10. 2021 do 20. 12. 2021 utratíte, vám vrátí ve formě cashbacku.

Článek je propagací společnosti Bonami.

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

 • LUCIE HRDÁ Tváří titulní strany je advokátka Lucie Hrdá. „Oběti připodobňují znásilnění k vraždě duše a mnoho z nich tvrdí, že by byly raději mrtvé, než aby žily s touto zkušeností dál. Pokud se na tyto zločiny stále pohlíží jako na ublížení na zdraví, je to podle mě naprosté nepochopení,“ říká v našem rozhovoru. Organizace Bez trestu, kterou spoluzakládala, zveřejňuje skutečné rozsudky, aby upozornila na to, za jaké činy odcházejí pachatelé od soudů jen s podmínečnými tresty. „O násilí nesmíme mlčet,“ říká Lucie a sama se neúnavně angažuje.
  Lucii Hrdou fotila naše spolupracovnice v Londýně Eliška Sky.
 • STOP NÁSILÍ NA ŽENÁCH! Nějakou formu domácího násilí zažilo 20–40 % žen. V době první covidové vlny narostlo domácí násilí až o 50 %. Každá třetí žena se stala terčem sexuálního obtěžování. Zkušenost se znásilněním má asi 5–10 % českých žen, přičemž naprostá většina z nich se nikdy neobrátí na policii. Co ještě potřebujeme slyšet, abychom jako společnost přestali zavírat oči před domácím a sexualizovaným násilím?
 • MŮJ ŽIVOT S MOHAMEDEM „Mohamed zná holky, jako jsem já (35+ single ženy s kariérou), jen z filmů. Já znám kluky jako Mohamed jen ze zpráv. Oba kolem těch stereotypů první týdny potichu našlapujeme. Nevíme, co čekat. On uzavírá svůj den modlitbou, já sklenkou vína.“ Michelle Losekoot svěřila Heroine svůj příběh o tom, jak nabídla hostitelskou péči jednomu z dětí, které na českém území skončily jako uprchlíci bez rodičů. Co při tom Michelle zjistila o sobě? A co o naší společnosti?
 • FAST FEMINIST FASHION Nakupují české feministky v řetězcích? Je udržitelná móda jen pro privilegované? A koho posiluje podceněné oblečení? Módní publicistka Veronika Ruppert se zamýšlí nad přesahy mezi feminismem a módou ohleduplnou k planetě i lidem. V příloze Sustainable přinášíme také rozhovor s klimatoložkou Táňou Míkovou a tipy na udržitelnější cestování z pera architekta Petera Bednára.

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze