E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Hledáte zmizík na vrásky? Filtry ani botox to nejsou. Hledejte v přírodě.

17. duben 2023

Touha po mladší pleti a tlak společnosti způsobily, že aplikace botulotoxinu je celosvětově nejpopulárnější estetický zákrok. Jenže co když toužíte po pleti bez vrásek, ale ne za takovou cenu?

Foto: Weleda

Přestože vrásky zrcadlí naši emocionální zralost a „ukazují“ nám, kým jste se v průběhu let stali, ne vždy jsou žádoucí. Důvodů by se daly najít tisíce od fotky na seznamku přes práci v mladším kolektivu až po pocit sebevědomí. Proč se ale hned schovávat za neupřímné filtry sociálních sítí, nebo podstupovat estetické zákroky? Vaše pleť k tomu, aby působila rozzářeně a mladistvě, nepotřebuje nic víc než pozornost a pravidelnou péči.

Vaše pleť nikdy nebyla v lepší kondici

Ruku na srdce – přírodní cestou mladistvé pleti nedocílíte na počkání jako v centru estetické medicíny. Klíčem je pravidelná péče o pleť a ideálně přírodní cestou. Nová granátová řada od Weledy ale přináší výsledky poměrně brzy, takže vás péče o pleť díky viditelným výsledkům bude jistě bavit.

Foto: Weleda

Produkty z této řady – denní a noční krém, zpevňující sérum a zpevňující oční krém – fungují jako zmizík na vrásky tím, že podporují přirozený proces regenerace pokožky včetně obnovy buněk a redukce vrásek. Jejich složení je 100% přírodní, bez parabenů, silikonů a PEG, a navíc bez syntetických vůní, takže jediné, co cítíte, je příroda sama.

Mocný kořen maca a osvěžující granátové jablko

Nová řada přírodní kosmetiky od Weledy stojí na dvou úžasných ingrediencích – na organickém oleji ze semen granátového jablka a peptidech z organického kořene maca. Peptidy z tohoto kořene získané pomáhají redukovat vrásky, zlepšují elasticitu pokožky a zintenzivňují její přirozený jas. V kombinaci se semeny granátového jablka je pleť chráněná před volnými radikály a zároveň má prostor pro přirozenou regeneraci.

Foto: Weleda

Granátová péče, která nese ovoce

Weleda ráda ověřuje účinnost svých produktů, a klinickému testování neušla ani granátová řada. Co na ni říkají testerky? 79 % uživatelek zpevňujícího séra pozorovalo úbytek vrásek (aplikace 2× denně po dobu 4 týdnů). To ale není jediné, čím vás toto sérum nadchne. Pleť je díky séru rozzářená a hydratovaná jako kdyby prošla omlazující kúrou.

Pozoruhodné vlastnosti má například také denní krém ze stejné řady. Více jak polovina testerek se shodla, že pleť byla po 30 minutách od aplikace hydratovaná. Přednostní tohoto denního pleťového krému je, že chrání proti modrému světlu a velmi rychle se vstřebává, aniž by zanechával pocit mastnoty.

Tak vidíte, že to jde i bez chirurgických zákroků. Jakmile tuto péči objevíte, budete milovat, kým se stanete.

Popup se zavře za 8s