3 tipy, jak vybrat perfektní doplňky ke každému outfitu

27. listopad 2023

Jestliže si přejete, aby byl váš outfit vyšperkovaný do posledního malého detailu, zařaďte do svých outfitů i stylové módní doplňky. Pokud nejste zrovna módní znalci, nemusíte zoufat. Můžete si totiž od nás nechat poradit. Na následujících řádcích si tak povíme, jaké módní doplňky do vašich šatníků zařadit, aby vkusně ladily do nejrůznějších trendy outfitů. Čtěte a inspirujte se!

Foto: EnvatoElements

Jaké typy módních doplňků budou letos v kurzu?

V letošní sezóně můžeme do našich šatníků zařadit i nejrůznější módní doplňky. Ty mají tu výhodu, že dokáží i obyčejný outfit proměnit v dokonalý model. I malý módní doplněk totiž umí dělat divy. A jaké kousky jsou letos in? V letošní sezóně budou v kurzu např. příruční cestovní kufry. Ty můžete nakupovat i z pohodí vašeho domova na e-shopech. Stylové kufry na MODIVO si zamilujete. Jsou nejen praktické a funkční, ale také vysoce módní. Díky tomu se tak stanou ozdobou na každé vaší cestě. I na dovolené a pracovní cestě vám to přeci může slušet! No ne?! Dalším doplňkem, který zapadne do outfitů různého typu, jsou baseballové čepice. Ty můžete nosit do sportovních i do ležérně laděných outfitů. Dobrou volbou jsou dále smart hodinky nebo zlaté a stříbrné šperky. V outfitu dáváme na odiv často i naši peněženku. Tu pak můžeme barevně sladit i s naším pouzdrem na karty. Výbornou volbou jsou letos i kožené dámské kabelky. Výborně bude působit, když je sladíte i s koženou zmíněnou peněženkou a s pouzdrem. Takto postavený outfit nebude mít daleko k dokonalosti. Kožené kousky se perfektně hodí do sportovních, ale také do elegantních a do ležérně laděných outfitů. Tady je to zkrátka a dobře sázka na jistotu.

Jaké barvy, vzory a motivy na módních doplňcích budou letos in?

V letošní sezóně budou in především přírodní a pastelové tóny barev. Tmavě zelené, oříškové i krémové módní doplňky tak budou letos dobrou volbou. Vsadit pak můžete i na černou nebo na bílou klasiku. Tady jde totiž o barvy univerzální, které z módy nevychází. Tak např. černé nebo bílé pouzdro na karty dámské mohou ženy vkusně sladit i s pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. In budou ty zvířecí a květinové. Pozadu nezůstávají ani klasické pruhy, puntíky či kostky. Vzorované pak mohou být i vaše módní doplňky. Tady ale pozor! K vzorovaným módním doplňkům vybírejte raději už jen decentní minimalistické a jednobarevné oblečení. Příliš vzorů a motivů v rámci jednoho outfitu by totiž mohlo působit nesourodým dojmem. A tomu se chceme rozhodně při sestavování trendy outfitu vyhnout. Stříbrné hodinky pak kombinujte s lesklými stříbrnými šperky nebo se šperky z bílého zlata. Zlaté kousky můžete vkusně sladit s měděnými klenoty nebo se zlatými modely šperků.

Foto: EnvatoElements

Jak módní doplňky sladit i se zbytkem našeho outfitu?

Aby byl náš outfit opravdu dokonalý, měly by vaše módní doplňky v outfitu ladit nejen barvou, ale také strukturou. V módě se totiž říká, že hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím dojde k sjednocení outfitu. Stylové pouzdro v semišovém provedení tak můžete nosit např. k semišové peněžence nebo ke kabelce z broušené kůže. Naopak kožený pásek v hladkém provedení raději slaďte s kabelkou v hladké verzi. Budete neodolatelní!

Popup se zavře za 8s