Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Deník Suchýho února. „Proč to má letos větší smysl než jindy.“

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Jirka | 29. 1. 2021 3:59

Kdyby to mel byt suchy cervenec, kdy se v horku chodi na pivo, byla by ucast miziva. Unor je mesic, kdy se to da prezit. Vypalit denne covida panakem slivovice taky ale neni od veci. V loni jsem unor drzel taky. Letos jeste nejsem rozhodnuty, ale asi se zase pridam. Jen ten proticovidovy panak mi vrta hlavou.

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Jirka | 29. 1. 2021 3:59

Kdyby to mel byt suchy cervenec, kdy se v horku chodi na pivo, byla by ucast miziva. Unor je mesic, kdy se to da prezit. Vypalit denne covida panakem slivovice taky ale neni od veci. V loni jsem unor drzel taky. Letos jeste nejsem rozhodnuty, ale asi se zase pridam. Jen ten proticovidovy panak mi vrta hlavou.

+1

Paros | 28. 1. 2021 3:25

kruci, nemohl by už konečně někdo vynaleznout chutný alkohol? vážně mám chuť se napít, když je to prý tak skvělé.

0

umfa | 27. 1. 2021 14:14

Jen 9 procent? To možná těch provařených a jasných alkoholiků. Uvádí se ale, že těžkých pijanů, kteří o sobě nevědí, že jsou alkoholici, je v populaci až 20 %. Jak je možné, že člověk o sobě neví, že je alkoholik, uvádí ve svém blogu MUDr. P.Kubáč, bohužel blog byl zrušen a už je k nalezení jen na archive.org: http://petr-kubac.blog.cz/1603/chemie-pro-silence-66-fetujeme-nevedecky-a-riziko-zombie-apokalypsy

0