E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Žijí s postižením, ale to nedefinuje jejich osobnost, ani přístup ke světu. Hlavním tématem nového čísla je život s postižením, viditelným i neviditelným. Kdy už se zbavíme pocitu, že co je jiné, to je divné? A co se musí změnit, aby se tu lidem s hendikepem žilo líp? Pro koho časopis děláme? Pro vás. Liberální, emancipované a svobodné ženy, které se nebojí vystoupit z davu a jít svou cestou. Časopis je vizuálně hodně odlišný od všeho, co je dnes na trhu k dostání. Chceme, aby byl krásný, ale zároveň funkční. Přesvědčte se samy.

Kde není překážka, není hendikep

Hlavním tématem nového čísla je život s postižením, viditelným i neviditelným. Kdy už se zbavíme pocitu, že co je jiné, to je divné? A co se musí změnit, aby se tu lidem s hendikepem žilo líp? Povídala si s nimi o tom Zuzana Kašparová.

Příliš lidská umělá inteligence

Jak je možné, že se umělá inteligence chová sexisticky nebo rasisticky? Jednoduše se to naučila od nás. V naší AI příloze se dočtete, jak ji naučit dobrým způsobům. Kdyby náhodou ovládla svět, aspoň z ní bude osvícená diktátorka.

Jak se rodí ve válce

Přinášíme příběh dvou žen z Ukrajiny, které zastihla ruská invaze v posledních měsících těhotenství. „Pak za oknem silně zadunělo a já porodila. Jenže bylo ticho. V ten okamžik je ticho strašné,“ líčí svůj porod Anna z Černihivské oblasti. Věčný příběh o naději uprostřed válečných hrůz doprovázejí silné ilustrace ukrajinské umělkyně Oksany Drachkovské.

Feel good: Čas pro sebe

O lidech, kterým se poštěstilo opustit stereotyp všedních dní. Na několik týdnů či měsíců se rozhodli dát si pauzu a nepracovat. Být offline. Na co při tom přišli? A jaká inspirace se v tom skrývá pro nás?

Je konec, rozvádím se!

Našeho průvodce dobrým rozvodem oceníte, kdyby došlo na nejhorší. Krok za krokem shrnuje všechno, co musíte vědět a udělat. Je potřeba chodit na mediaci? Jaké existují možnosti rozdělení péče o děti? A kolik to bude stát? Poděkujete nám, až to bude za vámi.

Nevypadám staře? 

Bude nám beauty průmysl drtit sebevědomí navždycky? V pubertě i v pozdní dospělosti? A když se chceme zbavit vrásek a vzít krásu do svých rukou, je to marnivost, nebo emancipace? V našem beauty speciálu zkoumáme, co je to ta grácie, se kterou prý máme stárnout.

Moje Heroine: Klára Kalibová

Věří, že útoky na lidi s postižením a LGBTQ+ osoby by se měly trestat přísněji. A hlavně že spravedlnost si zaslouží každý – bez ohledu na barvu pleti, národnost nebo sociální postavení. Přečtěte si, jak advokátka Klára Kalibová pomáhá obětem předsudečného násilí vrátit se zpátky do života.

Kde koupit časopis Heroine?

Nové číslo i předplatné Heroine si můžete zakoupit v e-shopu našeho vydavatelství NextPage Media, kde naleznete i digitální verzi předplatného, s kterým si Heroine přečtete pohodlně ve vašem mobilu nebo počítači. Nejnovější vydání časopisu také naleznete u vybraných prodejců po celé České republice.

Kdy se můžete těšit na další čísla?

Nová Heroine vychází každé dva měsíce! Celkem se tak v roce 2023 můžete těšit na 6 čísel. Přehled plánovaných termínů vydání naleznete níže.

  • Heroine 1/23 –⁠ únor 2023
  • Heroine 2/23 –⁠ duben 2023
  • Heroine 3/23 –⁠ červen 2023
  • Heroine 4/23 –⁠ srpen 2023
  • Heroine 5/23 –⁠ říjen 2023
  • Heroine 6/23 –⁠ listopad 2023

Kdy vychází Heroine?

Časopis Heroine vychází každé dva měsíce. Termíny vydání nového čísla Heroine jsou únor, duben, červen, srpen, říjen a listopad.

Kolik stojí časopis Heroine?

Cena jednoho čísla je 129 Kč. Cena ročního předplatného časopisu Heroine je 699 Kč.

Kdo vydává časopis Heroine?

Vydavatelem časopisu Heroine je společnost NextPage Media.

Co je časopis Heroine?

Heroine je online a tištěný společenský magazín nejen pro ženy. Nebojí se spojovat kontroverzní a silná témata s klasickým lifestylem.

Co je to Hlas Heroine?

Podcast Hlas Heroine představuje ženy, témata i příběhy lidí, kteří mění svět a otevírají společnosti nové perspektivy. Všechny díly podcastu jsou dostupné na oblíbených audio platformách jako Spotify či Apple Podcast.

Kdo je šéfredaktorkou Heroine?

Šéfredaktorkou časopisu Heroine je Michaela Kramárová. Šéfredaktorkou webu heroine.cz je Veronika Vlachová.

minulá čísla

Popup se zavře za 8s