E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Návrat dětí do školních lavic se už blíží, změní technologie české školství? A budou se zase stát fronty před gymnázii? Kromě školního speciálu se v nové Heroine věnujeme také ženskému zdraví, které je i lidské zdraví. Zní to jako samozřejmost, přesto se ženské obtíže často zlehčují a zanedbávají. To vše a mnohem více v srpnové Heroine! Pro koho časopis děláme? Pro vás. Liberální, emancipované a svobodné ženy, které se nebojí vystoupit z davu a jít svou cestou. Časopis je vizuálně hodně odlišný od všeho, co je dnes na trhu k dostání. Chceme, aby byl krásný, ale zároveň funkční. Přesvědčte se samy.

Časopis Heroine

Heroine: Roční tištěné předplatné

 • 6 čísel za rok
 • Přes 140 stran čtení každé dva měsíce 
 • Poštovné po ČR zdarma
699
Časopis Heroine

Heroine: Roční tištěné + digitální předplatné

 • 6 čísel za rok
 • Digitální archiv se všemi čísly
 • Poštovné po ČR zdarma

999
Časopis Heroine

Heroine: Roční digitální předplatné

 • 6 čísel za rok
 • Digitální archiv se všemi čísly
 • Dostupné v mobilu i na počítači
699

Než zazvoní

Už je to zase tady, prázdniny končí, a tak je čas zjistit, co nového ve škole. Především se musí vypořádat s ostrým nástupem umělé inteligence. Budou s ní bojovat, nebo spolupracovat? A co víceletá gymnázia, čeká zase děti přijímačkový krysí závod, nebo už rodiče hledají jiné hodnoty? To a mnohem víc v našem školním speciálu!

Spát… Snad i snít?

Nespavost je mučivá a zhoršuje naši duševní pohodu i zdraví. Přísná večerní pravidla, přístroje i prášky – to všechno nám může pomoct. Anebo taky ne. Ale existuje vůbec něco jako ideální spánek? Ptáme se odborníka a nakoukneme i do spánkové laboratoře…

To vás přece nemůže tak bolet

Ženské zdraví je lidské zdraví! Zní to jako samozřejmost, přesto se ženské obtíže často zlehčují a zanedbávají, ať už jde o endometriózu, problémy s menstruací nebo obtíže spojené s porodem – třeba nadbytečné nástřihy hráze. Nemusíme to „vydržet“. Ale je potřeba o tom nahlas mluvit.

Ať to bublá!

Fermentace a kvašení, to je dobrodružství a vzrušení. Ne, neleze nám na mozek kombucha, jen se radujeme z nových chutí a konzistencí skvělých jídel. Pojďte si je užívat s námi. A jako přídavek si ještě prosvištíme nejčastější pověry a lži o výživě, kterými nás krmí reklama.

Heroine: Nová generace

Malí kritici nám řeknou, co čtou a proč. Oblíbený youtuber Meon vysvětlí, proč je dneska v kurzu japonská popkultura. A když přijde trápení, strach nebo průšvihy? Společně s Centrem LOCIKA si ukážeme, že ani na ty největší problémy nemusí být nikdo sám. Příloha Heroine je tentokrát od dětí pro nás i od nás pro děti.

Kde koupit časopis Heroine?

Nové číslo i předplatné Heroine si můžete zakoupit v e-shopu našeho vydavatelství NextPage Media, kde naleznete i digitální verzi předplatného, s kterým si Heroine přečtete pohodlně ve vašem mobilu nebo počítači. Nejnovější vydání časopisu také naleznete u vybraných prodejců po celé České republice.

Kdy se můžete těšit na další čísla?

Nová Heroine vychází každé dva měsíce! Celkem se tak v roce 2023 můžete těšit na 6 čísel. Přehled plánovaných termínů vydání naleznete níže.

 • Heroine 1/23 –⁠ únor 2023
 • Heroine 2/23 –⁠ duben 2023
 • Heroine 3/23 –⁠ červen 2023
 • Heroine 4/23 –⁠ srpen 2023
 • Heroine 5/23 –⁠ říjen 2023
 • Heroine 6/23 –⁠ listopad 2023

Kdy vychází Heroine?

Časopis Heroine vychází každé dva měsíce. Termíny vydání nového čísla Heroine jsou únor, duben, červen, srpen, říjen a listopad.

Kolik stojí časopis Heroine?

Cena jednoho čísla je 129 Kč. Cena ročního předplatného časopisu Heroine je 699 Kč.

Kdo vydává časopis Heroine?

Vydavatelem časopisu Heroine je společnost NextPage Media.

Co je časopis Heroine?

Heroine je online a tištěný společenský magazín nejen pro ženy. Nebojí se spojovat kontroverzní a silná témata s klasickým lifestylem.

Co je to Hlas Heroine?

Podcast Hlas Heroine představuje ženy, témata i příběhy lidí, kteří mění svět a otevírají společnosti nové perspektivy. Všechny díly podcastu jsou dostupné na oblíbených audio platformách jako Spotify či Apple Podcast.

Kdo je šéfredaktorkou Heroine?

Šéfredaktorkou časopisu Heroine je Michaela Kramárová.

minulá čísla

Popup se zavře za 8s