E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Předplatné

Návrat dětí do školních lavic se už blíží, změní technologie české školství? A budou se zase stát fronty před gymnázii? Kromě školního speciálu se v nové Heroine věnujeme také ženskému zdraví, které je i lidské zdraví. Zní to jako samozřejmost, přesto se ženské obtíže často zlehčují a zanedbávají. To vše a mnohem více v srpnové Heroine! Pro koho časopis děláme? Pro vás. Liberální, emancipované a svobodné ženy, které se nebojí vystoupit z davu a jít svou cestou. Časopis je vizuálně hodně odlišný od všeho, co je dnes na trhu k dostání. Chceme, aby byl krásný, ale zároveň funkční. Přesvědčte se samy.

Časopis Heroine

Heroine: Roční tištěné + digitální předplatné

 • 6 čísel za rok
 • Digitální archiv se všemi čísly
 • Poštovné po ČR zdarma

999
Časopis Heroine

Heroine: Roční tištěné předplatné

 • 6 čísel za rok
 • Přes 140 stran čtení každé dva měsíce 
 • Poštovné po ČR zdarma
699
Časopis Heroine

Heroine: Roční digitální předplatné

 • 6 čísel za rok
 • Digitální archiv se všemi čísly
 • Dostupné v mobilu i na počítači
699

V novém čísle najdete

Než zazvoní

Už je to zase tady, prázdniny končí, a tak je čas zjistit, co nového ve škole. Především se musí vypořádat s ostrým nástupem umělé inteligence. Budou s ní bojovat, nebo spolupracovat? A co víceletá gymnázia, čeká zase děti přijímačkový krysí závod, nebo už rodiče hledají jiné hodnoty? To a mnohem víc v našem školním speciálu!

Spát… Snad i snít?

Nespavost je mučivá a zhoršuje naši duševní pohodu i zdraví. Přísná večerní pravidla, přístroje i prášky – to všechno nám může pomoct. Anebo taky ne. Ale existuje vůbec něco jako ideální spánek? Ptáme se odborníka a nakoukneme i do spánkové laboratoře…

To vás přece nemůže tak bolet

Ženské zdraví je lidské zdraví! Zní to jako samozřejmost, přesto se ženské obtíže často zlehčují a zanedbávají, ať už jde o endometriózu, problémy s menstruací nebo obtíže spojené s porodem – třeba nadbytečné nástřihy hráze. Nemusíme to „vydržet“. Ale je potřeba o tom nahlas mluvit.

Ať to bublá!

Fermentace a kvašení, to je dobrodružství a vzrušení. Ne, neleze nám na mozek kombucha, jen se radujeme z nových chutí a konzistencí skvělých jídel. Pojďte si je užívat s námi. A jako přídavek si ještě prosvištíme nejčastější pověry a lži o výživě, kterými nás krmí reklama.

Heroine: Nová generace

Malí kritici nám řeknou, co čtou a proč. Oblíbený youtuber Meon vysvětlí, proč je dneska v kurzu japonská popkultura. A když přijde trápení, strach nebo průšvihy? Společně s Centrem LOCIKA si ukážeme, že ani na ty největší problémy nemusí být nikdo sám. Příloha Heroine je tentokrát od dětí pro nás i od nás pro děti.


Časopis Heroine

Heroine je společenský magazín nejen pro ženy, který na českém trhu chyběl.​ Každé dva měsíce přinášíme 170 stran chytrého a inspirativního čtení. Nebojíme se spojovat kontroverzní a silná témata s klasickým lifestylem.​

Předplatné Heroine

Časopis Heroine si můžete předplatit v tištěné i digitální verzi. S digitálním předplatným získáte přístup k archivu všech dosud vydaných čísel. U tištěného předplatného pak máte poštovné zdarma. Roční předplatné je možné také zakoupit v balíčku s knihou od organizace Konsent Děti to chtěj vědět taky. Na nové číslo Heroine se můžete těšit každé dva měsíce. Přehled plánovaných termínů vydání naleznete níže.

 • Heroine 1/23 –⁠ únor 2023
 • Heroine 2/23 –⁠ duben 2023
 • Heroine 3/23 –⁠ červen 2023
 • Heroine 4/23 –⁠ srpen 2023
 • Heroine 5/23 –⁠ říjen 2023
 • Heroine 6/23 –⁠ listopad 2023

Kde koupit časopis Heroine?

Časopis Heroine je v prodeji ve vybraných trafikách po celé České republice a na e-shopu www.eshop.nextpagemedia.cz, kde je možné zakoupit také roční předplatné časopisu, a to jak v tištěné, tak i digitální verzi.

Kdy vychází Heroine?

Časopis Heroine vychází každé dva měsíce. Termíny vydání nového čísla Heroine jsou únor, duben, červen, srpen, říjen a listopad.

Kolik stojí časopis Heroine?

Cena jednoho čísla je 129 Kč. Cena ročního předplatného časopisu Heroine je 699 Kč.

Kdo vydává časopis Heroine?

Vydavatelem časopisu Heroine je společnost NextPage Media.

Co je časopis Heroine?

Heroine je online a tištěný společenský magazín nejen pro ženy. Nebojí se spojovat kontroverzní a silná témata s klasickým lifestylem.

Co je to Hlas Heroine?

Podcast Hlas Heroine představuje ženy, témata i příběhy lidí, kteří mění svět a otevírají společnosti nové perspektivy. Všechny díly podcastu jsou dostupné na oblíbených audio platformách jako Spotify či Apple Podcast.

Kdo je šéfredaktorkou Heroine?

Šéfredaktorkou časopisu Heroine je Michaela Kramárová.

Popup se zavře za 8s