E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

FAQ - Předplatné webu

Proč spouštíte předplatné webu?

Věříme v sílu poctivé žurnalistiky a chceme dál zkvalitňovat obsah Heroine, přicházet s novými autorkami a autory, do hloubky a kvalifikovaně se věnovat opomíjeným tématům a přinášet nové poutavé formáty. K tomu je nezbytná pravidelná podpora našeho čtenářstva.

Co v rámci předplatného dostanu?

Kompletní přístup ke všem textům na webu Heroine. Exkluzivní články od vašich oblíbených autorek a autorů (v průměru 3 články týdně). Čtení webu bez inzerce a reklamních bannerů. Bezpečný prostor pro diskuse. Stanete se součástí komunity Heroine a my vám budeme nabízet přednostní pozvánky a slevy na naše akce i možnosti setkat se s redakcí.

Kolik bude předplatné stát?

Prvních 90 dní můžete využít zaváděcí cenu měsíčního předplatného 89 Kč a 890 Kč ročního předplatného. Tato cena vám bude platit, dokud si předplatné nezrušíte. Od 1. 2. 2024 se pak cena měsíčního předplatného zvýší na 129 Kč. Roční předplatné pak budeme nabízet za 1290 Kč.

Jak si předplatné webu pořídit?

Předplatné je možné koupit přes formulář z boxu pod každým uzamčeným článkem, nebo v e-shopu na našich webových stránkách. Měsíční i roční předplatné je možné uhradit platební kartou nebo službami Google Pay a Apple Pay.

Lze si koupit i samostatný článek?

Ano, cena jednoho článku je 59 korun.

Jak funguje obnova předplatného?

Předplatné webu funguje na principu automatických opakovaných úhrad, které vám budou strhávány z bankovního účtu napojeného na vaši platební kartu. Opakovanou platbu je možné kdykoli zrušit ve vašem uživatelském účtu na webu Heroine.

Bude zamčený celý web?

Ne. Uzamčené jsou jen články, u jejichž titulku je symbol hvězdičky. Ostatní – většinou kratší – texty, ankety, videa a podcasty budou nadále odemčené.

Mění se něco na fungování tištěného časopisu Heroine?

Ne, tištěný magazín bude dál vycházet jako dvojměsíčník.

Je možné koupit předplatné na Slovensku?

Ano. Předplatné webu je možné zaplatit i mimo Česko. Stejně tak je možné na Slovensko objednávat i předplatné tištěného magazínu Heroine.

Popup se zavře za 8s