Užijte si zářijové novinky z Netflixu na Vodafone TV a vyhrajte stylový popkornovač

11 979 | Spolupráce | 15. 9. 2020 | Soutěž

Digitální televize je pořád běžněji součástí českých domácností. Mobilní operátor Vodafone nyní exkluzivně navázal spolupráci se streamovací platformou Netflix, která je aktuálně jedním z leaderů kvalitní televizní tvorby. A aby byl zážitek z domácího kina úplný, můžete soutěžit o stylový popcornovač.

Zdroj: Netflix

Jedním z posledních důkazů, že se svět televize, filmové tvorby a streamovacích služeb stále více propojuje, je rozhodnutí studia a streamovací platformy Disney+, že svůj nejnovější velkofilm Mulan bude premiérovat zároveň v kinech i online. Pandemie urychlila změny, kterým zábavní průmysl prochází, a nikdo přesně neví, jaký bude konečný výsledek. Zaniknou kina? Stanou se jen výjimečnou kratochvílí pro zvláštní příležitosti? Pokud si můžeme dovolit spekulaci, o preferencích diváků nakonec rozhodne možnost širokého výběru, snadná dostupnost „na jeden klik“ nebo zmáčknutí tlačítka, a zároveň sledování ve vysoké kvalitě a ve více jazykových mutacích.

Malou revolucí už bylo deset oscarových nominací pro film Alfonsa Cuaróna Roma (2018), který byl do kin uveden jen výběrově na festivalech a diváci se k němu dostali pouze přes Netflix, který ho také produkoval. Nikdy dřív se nestalo, že by takového úspěchu dosáhl „televizní“ film – zároveň se tím ale rozpoutala další diskuse, co dnes vlastně rozumíme televizní tvorbou. Už i největší hollywoodské hvězdy kalibru Leonarda DiCapria odcházejí ke streamovacím společnostem (DiCaprio k Apple+), dalším milníkem byl loňský Irishman Martina Scorseseho (se jmény jako Al Pacino, Robert de Niro nebo Harvey Keitel), který byl uveden dokonce zcela exkluzivně pouze na Netflix.  

Streamovací společnosti jsou dnes jednoznačně na vzestupu a pandemie, ve které se svět nachází, zřejmě ještě přispěje k tomu, že si na jejich služby zvykneme. Netflix je tvůrcem nejen svých původních seriálů, filmů a dokumentů, ale nabízí přístup i k největším filmovým peckám jako je Harry Potter nebo Hunger Games. Uprostřed karantény se pak hodí možnost na chvíli zapomenout na svět a dát si pořádný filmový maraton.

Soutěž

Film a čerstvě udělaný popkorn – to je osvědčená kombinace. Zapojte se do soutěže s Vodafone TV a domácí popkornovač můžete vyhrát. My vám k němu pak přidáme roční přeplatné časopisu Heroine.

Jaké seriály má Vodafone TV ve spotu na Netflix?

Více podrobností k soutěži a podrobné podmínky najdete na Facebooku Heroine.
Soutěž potrvá od 15. do 21. září.

Vodafone TV nabízí kromě Netflixu další desítky kanálů a řadu užitečných funkcí jako 7denní zpětné zhlédnutí, 100 hodin osobního prostoru pro nahrávky s platností 30 dní, možnost poslat si právě sledovaný pořad z mobilní aplikace do televize a dokoukat ho tam, možnost nahrávat jeden díl pořadu nebo celou sérii, doporučení na míru podle toho, co sledujete atd.

Na co na Netflixu v září budeme dívat v Heroine?

Away

Emma Greenová opouští manžela a dceru, aby velela mezinárodní posádce astronautů na nebezpečné tříleté cestě na Mars.

I’m Thinking of Ending Things

Mladá žena není z nového přítele dvakrát nadšená, ale vydá se s ním na osamělý statek poznat jeho rodiče. Jenže věci nejsou takové, jaké se zdají být.

Ratched

Na konci září se vrátíme do doby, která předcházela ději slavného filmu Přelet nad kukaččím hnízdem. Jak a kdy se z obávané sestry Ratchedové stala monstrum?

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze

Naše další projekty

Peníze

Očima expertů: Kurzarbeit bude. Jen ne jako v Deutschlandu

Když pro vás zaměstnavatel nebude mít práci, nebudete moct chodit do zaměstnání, zařídíme, aby vás nevyhodil. Budete tam chodit na chvilku...

Peníze

Volných míst je pořád dost. Koho teď firmy nejvíc hledají

Ekonomika rostla, nezaměstnanost klesala. Nejsou lidi, hlásily v uplynulých letech firmy, marně se snažící obsadit volná místa. Jak zamíchal...

Finmag

Ekonomiku, nebo životy! I v době covidu můžeme chtít obojí

Často se říká, že v reakci na covid je potřeba najít rovnováhu mezi ochranou zdraví lidí a ochranou hospodářství. Předpokládá se automaticky,...

Finmag

Boj o Nejvyšší soud a potratové volby

Donald Trump chce na poslední chvíli před volbami obsadit náhle uvolněné místo v Nejvyšším soudu. Ten je hlavním vykladačem ústavy, rozhoduje,...