Aktuální číslo

Aktuální číslo Heroine

TAKOVÁ NORMÁLNÍ HRDINKA

Čtvrt roku tráví polární ekoložka Marie Šabacká zkoumáním mikroorganismů za polárním kruhem. Pod nohama jí taje led, který jsme donedávna považovali za věčný. Tím, že přestaneme jezdit autem nebo jíst maso, podle ní ale klimatickou změnu nezastavíme. „Nesmí to být krok zpět,“ říká o opatřeních na záchranu planety.

AŽ NA KREV

Jak vypadá menstruace budoucnosti? Technologie, respekt k tělu, udržitelnost a konec tabu.

BĚH NA DLOUHOU TRAŤ

Pokud spolu chceme žít šťastně až do smrti, musíme najít rovnováhu mezi vlastní osobní svobodou na straně jedné a pevným propojováním s tím druhým, nejdůležitějším člověkem na druhé straně.

KDYŽ DOJDE NA LÁMÁNÍ SRDCE

Petr Kačena je psycholog a párový terapeut, z podstaty své profese se tedy s lidmi setkává v okamžicích vztahové krize nebo rozpadu.

SUSTAINABILITY JAKO PRÁVO VOLBY

Udržitelnost už není luxus, ale kritérium výběru. Abychom věděli, co kupujeme, naučme se nejdřív rozumět slovníku obklopujícímu ekologickou a etickou krásu.

a mnohem víc...

Kam vám máme časopis poslat?

Zadané údaje potřebujeme zpracovávat za účelem řádného plnění smlouvy o předplatném. Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.

Nakoukněte do časopisu Heroine

Pro koho časopis děláme? Pro vás. Liberální, emancipované a svobodné ženy, které se nebojí vystoupit z davu a jít svou cestou. Právě proto jsme jako úvodní téma zvolili autenticitu. V životě, v rodině, nebo třeba v sexu. Časopis je vizuálně hodně odlišný od všeho, co je dnes na trhu k dostání. Chceme, aby byl krásný, ale zároveň funkční. Přesvědčte se samy.