Diskuze k článku:

„Díky, že jsi mě podržel.“ Michal Radar Vrátný, Ridina Ahmedová, Žena filmového kritika a další se dělí o příběhy odvahy a vděčnosti

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Pinochet | 28. 6. 2022 9:44

Citace - Michal Macek / 28. 6. 2022 08:53

to neni kritika, a pokud ano , tak konstruktivni. prijde mi skoda aby se z vas stala zahorkla "crazy cat lady" asi o 50 let driv, nez se to jinak stava...ste hezke , mlade, chytre devce...achjo...:(

Nedržíte prst na tepu doby, "crazy cat lady", to je tak pro boomery, ekvivalent u mileniálů se zove "depressed houseplant girl".

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Pinochet | 28. 6. 2022 5:33

Na jedný straně lidi vděčný, že je rodiče nechali zmáknout problém samotný, což je posílilo a ne druhý soudružka Patočková vděčná kamarádce za to, že jí dělá tágo.

-1

Diskuze k článku:

Lea N | 28. 6. 2022 23:54

Pěkný obsah, škoda, že končí spoluprací a škoda, že hned dva články za sebou vedou na tu samou spolupráci. Fakt jsem doufala, že vám jde o to sdílet (v tomhle konkrétním článku) rady a tipy a neskončí to PR... Když text není jako PR označený, to by mi přišlo fér.
A chápu, že řešíte fungování a financování, ale třeba ten formulář, který jste měli před pár měsíci na zpětnou vazbu na webu (věk čtenářů, odkud jsou jestli by za obsah platili a kolik,...), nešel v mobilu dokončit a odeslat. :-(

0

breburda | 28. 6. 2022 11:22

Pinochet prostě nemá rád ženy.
Kdyby si to připustil a šel s tím třeba na terapii, dost by se mu ulevilo.

+1

Pinochet | 28. 6. 2022 11:14 | reakce na B - 28. 6. 2022 10:58

Citace - B / 28. 6. 2022 10:58

...já nejsem jen chytřejší sestra, ale nejspíš nejchytřejší tvor v mnohakilometrovém rádiusu.

A nejskromnější!

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Michal Macek | 28. 6. 2022 11:07

B: Tvůj vlastní vztah je z mého pohledu dost pofiderní" to sou predsudky :) ty sis proste rekla, ze pofiderni byt musi, tak bude i kdyby cert na koze letal, zrejme kvuli tomu vekovemu rozdilu...mas nejake jine (ale racionalni a logicke) duvody proc by mel byt pofiderni?

"nejspíš nejchytřejší tvor v mnohakilometrovém rádiusu." gratulace, a jsi take moudra, nebo jen chytra?

ja ji to necpu, ale sem jednou tak stary a jednou tak zkusenejsi, tak ji snad muzu rict svuj nazor. A pokud je moudra (nejen chytra), tak se nad tim aspon zamysli...

-1

B | 28. 6. 2022 10:58

Michal Macek: Ověřeno vědecky to sice nemám, ale já nejsem jen chytřejší sestra, ale nejspíš nejchytřejší tvor v mnohakilometrovém rádiusu.

Tvůj vlastní vztah je z mého pohledu dost pofiderní, tak necpi nějaké Patočkové, že si jen hledá blbé chlapy a vztahy.

+1

Michal Macek | 28. 6. 2022 10:37

B: s tim jak vypada ses moc nerozepsala, ale to neva, mam rad prostor pro fantazii :) o te inteligenci si to nepamatuju, takze ty asi budes ta "chytrejsi segra" vid? :) no seznamil bych se rad protoze sem zvedavej jaka je asi tva segra (v porovnani s tebou treba :) literaturu mam rad to by bylo dobre tema... co se pritelkyne tyka , co si opravdu mysli fakt nevim, ale pokud jen hraje, ze me miluje, tak by se mela zivit herectvim v tom pripade. Jestli me zna? no rekl sem ji o sobe skoro vse, i to co nikomu jinemu :) jit muze minimalne zpatky k rodicum kdyz bude chtit... a jak uz sem rikal, co oko nevidi...ty bys mi nedoprala na stara kolena ani trochu zabavy... :/

-1

B | 28. 6. 2022 10:26

Michal Macek: Hádka je jeden ze způsobů, jak se někam posunout. Dokonce možná ten nejrychlejší...
Špatně by to mělo být hlavně pro tvou slavnou přítelkyni, když se toužíš seznamovat s někým, o kom víš jen to, jak vypadá a že má průměrnou inteligenci, protože nic víc jsem o své sestře nezmínila, takže pochybuju, že jsi s ní chtěl mluvit o literatuře.:D
Je hezké, že věříš, jak máš krásny vztah, jen jestli tomu věří i ta tvoje a pokud jo, pak jestli to není spíš proto, jak málo tě zná, nebo protože stejně nemá, kam jinam by šla.:D

+1

Michal Macek | 28. 6. 2022 10:20

B: k dokonalosti mam daleko, to je fakt, ale nikdo neni dokonaly. Ale postupne: vira v horoskopy - a take magii, Boha a podobne veci - to je na zaklade osobnich zkusenosti a prozitku, zazil sem proste v zivote veci "mezi nebem a zemi", tak nebudu tvrdit, ze to neexistuje, kdyz vim ze jo :) slintani nad zenskymi krivkami - jeee, libi se mu zenske telo, libi se mu zeny - uuuuuuchyl!!! :DDD seznameni s tvoji sestrou - a to je spatne? pro koho? pro ni? pro me? nebo celkove je spatne aby se s ni chtel kdokoliv seznamit? nevim co tim chtel basnik rici :) ze bys me doma nechtela, je ok, ja tebe taky ne, ale i presto te mam rad svym zpusobem, tak se nebudeme hadat :)

PS: rozhodne nejsem idelani chlap, ale proste si myslim ze slecna Patockova jich ma kolem sebe dost...z nejakeho duvody si ale vybira ty nespravne asi....

-1

B | 28. 6. 2022 9:58

Michal Macek: A ty jako věříš, že ty jsi ten ideální fajn chlap? Ty vado, vždyť ty jsi tele, co věří na horoskopy, slintá tu nad každým poprsím a chce se seznamovat s mojí sestrou. Než mít doma tebe, tak spáchám radši seppuku, což myslím jako konstruktivní kritiku.:D

0

Pinochet | 28. 6. 2022 9:44

Citace - Michal Macek / 28. 6. 2022 08:53

to neni kritika, a pokud ano , tak konstruktivni. prijde mi skoda aby se z vas stala zahorkla "crazy cat lady" asi o 50 let driv, nez se to jinak stava...ste hezke , mlade, chytre devce...achjo...:(

Nedržíte prst na tepu doby, "crazy cat lady", to je tak pro boomery, ekvivalent u mileniálů se zove "depressed houseplant girl".

+2

B | 28. 6. 2022 9:07

Mě dnes povzbudilo toto: https://www.youtube.com/watch?v=w_-6BFgX2yQ
Písnička za nic nestojí, ale ten klip je sice malý krok pro člověka, ale velký krok pro lidstvo... možná patří k nějakému seriálu, ale nic tak přiznaně BL jsem ještě neviděla. Já ty kluky miluju.:D

0

Michal Macek | 28. 6. 2022 8:53

Pakocka: "Jestli nám v něčem odmalička lhali, pak v narativu romantické lásky. V pohádce o absolutním propojení dvou lidí, partnerů, páru, který by měl být naším nejvyšším životním cílem a aspirací, pokud máme být opravdu šťastní. V pohádce, kde princezna najde své štěstí s princem. Kde stačí se potkat, zamilovat se a zůstat spolu až do konce bytí. Pokud žijete jinde než v pohádkách, brzo vám dojde, že je to možná jinak."

uhm...ja tomu verim porad...a zrovna to prozivam...O.o

"Můžete dlouho partnera*ku hledat, můžete si prožít mnoho bolestivých rozchodů, přijdete na to, že vztahy se musejí budovat, že nikdo není ideální, ani vy sami, a třeba vás kromě toho naplňují i jiné věci – koníčky, studium, práce nebo třeba přátelé. Romantické partnerství prostě nemusí být to, co nás definuje."

preklad: mela sem smulu na same kreteny , tak nez verit na lasku a dal se snazit, tak na to radsi kaslu a budu radsi s kockou a kamoskou (otazka je proc? jestli je trebaty spatne vztahy nejak nepritahujete, nebo podvedome nevyhledavate? dobrej chlapu je hromada...)

-1

Pinochet | 28. 6. 2022 5:33

Na jedný straně lidi vděčný, že je rodiče nechali zmáknout problém samotný, což je posílilo a ne druhý soudružka Patočková vděčná kamarádce za to, že jí dělá tágo.

-1