Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Nadváha, silné brýle nebo chlupy po těle. Komunita medvědů ukazuje, jak se z tlaku na vzhled nezbláznit

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Michal Macek | 16. 5. 2022 14:51

1/ Jarda a Vojta sou velcí sympataci s hezkým úsměvem a myslím že pár čtenářek bude zklamání že sou gay...zvlášť když budou mít na rozdíl od těch co je hejtujou i něco jako mozek :)

2) mnozí z nich sou chlupati.....tak to je snad sakra 90% chlapů ne???

3) základna bylo peklo atd...já byl tlusté dite a peklo sem Teda neměl. Jako jasně občas měl někdo blbe kecy a před holkama bych se asi do půl těla sám nesvlik ale nic hrozného. Tak buď sem mel štěstí na spolužáky, nebo mám nižší práh citlivosti nebo sem to vytesnil. Nevím

4) Vojta jr nesvuj už nechce mluvit - aby ne :)) když to probíhá tahle:

Houdek: fakt si se svým tělem v pohodě? Me se to nezdá...
Vojta: jo sem v pohodě...
Houdek: fakt si v pohodě?
Vojta: jo sem!
Houdek: fakt??
Vojta: jo!!!!
Houdek: fakt????
Vojta: di do pr...!
:)))

+12
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Jean-Bédel Bokassa | 16. 5. 2022 16:14

Já osobně nic proti medvědům nemám. Není to nechutné.
Na druhou stranu komunita chlupatých leseb by mě znechutila.

-1

Diskuze k článku:

Jan Nový | 2. 7. 2022 13:38

Ona je to sranda, s tou nadváhou, dokud si z toho srandu dělat můžete. Pak přijde vysoký krevní tlak, cukrovka,…. Nakonec hubnutí bez příčiny. A mohlo to přijít výrazně později. Kamarádi, co dají 15 kousků denně a jsou za machry, nás nakonec opustí o hodně dříve, než by bylo zdrávo. No jo, no, co radit?

0

Markéta | 19. 5. 2022 18:48

Dobrý den,
článek podnětný, obohacující. Kdo má ideální tělo, mysl a ideální duši, kdo vlastně stvořil ideál? Velmi podporuji vlastní smysluplné sebevědomí, od toho se zrcadlí v dobrém i náš partner(ka). Nerozumím tomu, proč pan redaktor Houdek tlačil tak dlouho Jardu do kouta, až mu bylo nepříjemně. To přece není o tom, zda se Jarda přijímá či ne, ale jak reaguje na neočekávaný, nevhodný a nepřiměřený nátlak. Tomu odolá málokdo, kdo je duševně zdráv. Jedná-li se o narcise, sociopata, dissociála, jistě se umí vymezit. Pana redaktora asi pozvali do své společnosti v dobrém.....nedejte se zastrašit, nezapadáte-li zcela do stádního pojetí.
Markéta

+1

Jirka | 19. 5. 2022 7:54

Asi takhle. je mi 50+, měřím 182 a vážím 130. Proč? když mi před pár léty umíral otec a ležel na JIP tak mi doktorka řekla, že díky tomu že měl trochu nadváhu se jim ho podařilo udržet při životě. Že největší problémy mají s mladými sportovci co po úraze se dostanou na JIP a jejich tělo nemá kde sáhnout do zásob tuku aby tělo mohlo zůstat v umělém spánku. Vzhledem k tomu kde žijeme a jaký mám genetický základ je předpoklad že mě během 20 let postihne nemoc kvůli které skončím na měsíce v nemocnici. Pak můžu hubnout do aleluja. a taky, až nám vypnou plyn a ropu pak se to tady změní natotata a tukové zásoby se budou hodit na měsíce hladu...

+1

Pavel Křížek | 17. 5. 2022 21:52

Ty pány lituju. Ne pro to, že jsou gayové, nebo pro to jak vypadají nebo tak něco. Lituju je pro to, že jsou oběťmi LGBT+ propagandy, která gaye a ostatní přidružené skupiny líčí jako neustále utlačované a tudíž schopné se oprostit od předsudků, nálepkování apod. Padli za oběť systematicky šířené lži o tom, že mezi námi chodí lidé, kteří se nedopouštějí běžných, občas pochopitelných občas nepochopitelných, lidských chyb. A jen jejich zpovědi pomohou tuto lež odhalit a napravit.

0

David Šmahel | 17. 5. 2022 12:11

A kde si stěžuje - v článku to nevidět?

+1

Oria | 17. 5. 2022 9:10

Jsem hetero žena a ti pánové jsou mi sympatičtí a líbí se mi. :-) Jednoho méďu mám taky doma.

+3

umfa | 16. 5. 2022 21:39

Týpek na titulní fotce se neholí aby vypadal divně a pak si stěžuje, že mu lidi říkají, že vypadá divně? Nebo jsem něco nepochopil?

+2

Jan Soukup | 16. 5. 2022 20:37

Při čtení články se mísily pocity.
Medvědí kultura v českém podání celkem pobavila.
Každý nemusí být sportovec a mít tělo jak Doryforos, ale házet někoho, kdo vypadá jak bezďak nebo má půllitry do medvědí podskupiny je krapet přitažené za vlasy.
Chápu, ti muži se tam zařadili sami. Ale pokud se medvědi z ČR prezentují takto, tak se snad ani nedivím, že se jim dost lidí směje a nejvíc gay komunita.
Možná by stačilo se trochu ostříhat, oholit a tak nějak se dát do kupy. Život na tom nestojí, ale pak si nemá cenu stěžovat, jak je vnímá okolí.
Každopádně všem z článku přeji hodně štěstí a pohodový život.

P.S. Jednoho méďu mám doma a jde to i jinak ??

+2

B | 16. 5. 2022 19:32

Každej nemůže být krasnej (i když s trochu snahy, odhodláním, velkým množstvím vkusu, času, peněz a pokud je dotyčný zdráv teoreticky může), ale když nafotím kalendář a vrazím ho na net, těžko můžu čekat samou chválu, i kdybych byla sám Hyunjin Hwang.
Chtít po lidech aby vše jen chválili, nebo si názor strčili za klobouk, je imho toxický úplně nejvíc, protože pak mají lidi akorát vztek a pocit cenzury.
Já když něco kritizuju, taky pak nebrečím, že mě někdo nazval toxickou obludou z Tesca.

+1

Jean-Bédel Bokassa | 16. 5. 2022 16:14

Já osobně nic proti medvědům nemám. Není to nechutné.
Na druhou stranu komunita chlupatých leseb by mě znechutila.

-1

Pinochet | 16. 5. 2022 16:08

No to je teda pěkně teplý

0

opica | 16. 5. 2022 15:27

Nie som síce odborník na estetiku, ale keby sa ten pán z úvodnej fotografie trošku decentnejšie ostrihal, tak by sa úplne stratil v dave iných mužov. Ja som napríklad tiež tlstý a nie moc fyzicky atraktívny, ale s bezdomovcom by si ma nikto nepomýlil...

+2

Michal Macek | 16. 5. 2022 14:51

1/ Jarda a Vojta sou velcí sympataci s hezkým úsměvem a myslím že pár čtenářek bude zklamání že sou gay...zvlášť když budou mít na rozdíl od těch co je hejtujou i něco jako mozek :)

2) mnozí z nich sou chlupati.....tak to je snad sakra 90% chlapů ne???

3) základna bylo peklo atd...já byl tlusté dite a peklo sem Teda neměl. Jako jasně občas měl někdo blbe kecy a před holkama bych se asi do půl těla sám nesvlik ale nic hrozného. Tak buď sem mel štěstí na spolužáky, nebo mám nižší práh citlivosti nebo sem to vytesnil. Nevím

4) Vojta jr nesvuj už nechce mluvit - aby ne :)) když to probíhá tahle:

Houdek: fakt si se svým tělem v pohodě? Me se to nezdá...
Vojta: jo sem v pohodě...
Houdek: fakt si v pohodě?
Vojta: jo sem!
Houdek: fakt??
Vojta: jo!!!!
Houdek: fakt????
Vojta: di do pr...!
:)))

+12