Diskuze k článku:

První sex po porodu. Jak to udělat bez bolesti a beze strachu

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Diskuze k článku:

Ilina | 2. 5. 2022 21:04

ja po porodu neměla na sex chut, jenže manžel ta mně už docela tlačil. Pomohly mi španělské mušky - afrodiziakum

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit

B | 20. 4. 2022 11:30

Ty pilíře mě zaujaly. To jsou ale možná tak pilíře kultivovaných lidí z lepšího spolku měšťáků, co navštěvují manželskou poradnu. Ti méně šťastní, vzdělaní, či inteligentní mají většinou vztahy založené na dvou pilířích: sexu a finanční závisloti, která je v lepším případě vzájemná. Když žena skončí doma s fakanem, sníží se jí příjem a k tomu ještě není sex, je to ta tlustá, blbá ... (ryzí žena) a táhnu radši do hospody. Pa

0

B | 20. 4. 2022 11:27

Ty pilíře mě zaujaly. To jsou ale možná tak pilíře kultivovaných lidí z lepšího spolku měšťáků, co navštěvují manželskou poradnu. Ti méně šťastní, vzdělaní, či inteligentní mají většinou vztahy založené na dvou pilířích: sexu a finanční závisloti, která je v lepším případě vzájemná. Když žena skončí doma s fakanem, sníží se jí příjem a k tomu ještě není sex, je to ta tlustá, blbá kráva (ryzí žena) a táhnu radši do hospody. Pa

0