Diskuze k článku:

Moje Heroine: Přestaňme se tvářit, že se nás stáří netýká, dokud nejsme staří, říká Simona Bagarová

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Diskuze k článku:

polkmnhnmbnbn | 13. 3. 2022 21:23

PŘEČTĚTE SI MÉ SVĚDECTVÍ, JAK ZÍSKÁM PŮJČKU OD SPOLEČNOSTÍ S PŮJČKAMI SKY EXPERIENCE.

Jmenuji se CAROLINE, jsem samoživitelka, než můj manžel zemřel, zanechal nám tolik dluhů, byla jsem tak zmatená a frustrovaná, jak zaplatit obrovský dluh. Jednoho dne, když jsem procházel internet, narazil jsem na svědectví (sonia) o půjčce sky experience, tak jsem požádal společnost o půjčku ve výši 85 000 EUR na 5 let prostřednictvím její pošty (contact@skyexperienceloan.com )nebo (skyexperienceloan@gmail .com). Dejte světu vědět, co se pro mě udělalo, k mému největšímu překvapení, za méně než 48 hodin byla moje půjčka schválena s úrokovou sazbou 2 %. Nyní jsem vyrovnala manželův dluh a začala svůj vlastní život a podnikání. Právě jsem splnil svůj slib. Pokud tedy chcete jakýkoli typ úvěru ve výši alespoň 2 %, kontaktujte společnosti SKY EXPERIENCE Loan companies. na její e-mail (contact@skyexperienceloan.com )nebo (skyexperienceloan@gmail.com). navštivte její webovou stránku http://www.skyexperienceloan.com

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit

vlasta | 7. 3. 2022 9:40

opovažuji se, při vší úctě, nesouhlasit. můj životní styl počítá s tím, že v devadesáti budu už čtyřicet let pod drnem. pokud chci žít pro dnešek, tak se mé mysli stáří opravdu netýká, dokud nepřijde. protože mladý člověk si ani nedokáže představit, jaké to je být starý. je to jako jiná realita... jako být úplně jiný člověk v jiném těle.

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit