Diskuze k článku:

Budoucnost je rodu ženského

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

David | 2. 4. 2019 | 16:55

Je neuvěřitelné, jak se ženy zřejmě stále musíte ujišťovat ve spojeních typu muž = macho řízení = soutěživost = poměřování = ego. Nevím, zda to tak vidím jen já, ale podle mne tyto myšlenkové berličky, šablony a předsudky zcela ničí dobré nápady mnoha žen. Máte to zapotřebí, neustále "přimanipulovávat" ? Ale jinak zajímavý článek a zajímavé zamyšlení nad spojitostmi odosobnění společnosti, tzv. robotizaci. Vítejme v "Orwellově světě".

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Celkem 2 komentáře v diskuzi

Galipoli | 10. 5. 2019 | 10:14

To válka, blbost a závist taky.... Co z toho vyvodíte?

0

David | 2. 4. 2019 | 16:55

Je neuvěřitelné, jak se ženy zřejmě stále musíte ujišťovat ve spojeních typu muž = macho řízení = soutěživost = poměřování = ego. Nevím, zda to tak vidím jen já, ale podle mne tyto myšlenkové berličky, šablony a předsudky zcela ničí dobré nápady mnoha žen. Máte to zapotřebí, neustále "přimanipulovávat" ? Ale jinak zajímavý článek a zajímavé zamyšlení nad spojitostmi odosobnění společnosti, tzv. robotizaci. Vítejme v "Orwellově světě".

+1