Diskuze k článku:

Nemůžu mít sex. Příběh ženy s vaginismem

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

beta samec | 16. 9. 2021 9:59

Asi je to opravdu v hlavě. Jednou jsem měl holku která trpěla vaginismem a ta se všeho bála. Bála se jezdit autem, bála se zkoušek ve škole, bála se mikrovlnky, bála se tmavých mraků, bála se sexu. Vlastní stín jsem nezkoušel, ale toho se nejspíš bála taky. V tomhle případě se to vyřešilo vcelku jednoduše, našel jsem si jinou.

-3
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Paros | 2. 11. 2021 16:46

davy mužů s malým schlíple čekají na takovou příležitost. fajn holek je jako šafránu. akorát v seznamkách chybí správná kolonka. LGBTATD nás ještě mají hodně co učit o odvaze a otevřenosti na cestě za svým štěstím.

0

beta samec | 16. 9. 2021 9:59

Asi je to opravdu v hlavě. Jednou jsem měl holku která trpěla vaginismem a ta se všeho bála. Bála se jezdit autem, bála se zkoušek ve škole, bála se mikrovlnky, bála se tmavých mraků, bála se sexu. Vlastní stín jsem nezkoušel, ale toho se nejspíš bála taky. V tomhle případě se to vyřešilo vcelku jednoduše, našel jsem si jinou.

-3