Diskuze k článku:

Tajný život seniorů: Sex ve starším věku nezmizí, jen se za něj více stydíme

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Ivana Alinova | 3. 9. 2021 22:25

Já se za sex ve svém věku nestydím. Je to krásný.

+10
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Robert | 16. 9. 2021 19:16

Jakožto skopec, jsem měl vždy tendenci jít až na dřeň tématu, takže za mne je živá sexualita seniorů SAMOZŘEJMÁ. Nemyslím, že by tato přirozená potřeba byla jakkoli limitovaná věkem.
Vlastně vnímám jako nepochopitelné, úvahy o ukončeném pohlavním životě ještě před smrtí. Pardon, během vážné nemoci se jistě dočasně mění možnosti.
Můj děda proháněl ženské i hluboko v důchodovém věku, tehdy už jako vdovec. A ta vnitřní spokojenost z něho byla cítit tak, že i já dítě školou povinné, jsem tu změnu registroval.
Článek se mi velmi líbil, mám partnerku o tři roky starší a jsme

0

Mirda | 7. 9. 2021 12:43

Naopak není zač se stydět a pokud to jde tak si prostě užívám života plnými doušky

+1

Zuzana Horáčková | 6. 9. 2021 14:10

Vtipné, pravdivé, sex k životu patří a je i zdravý, to jen mladí lidé si o nás starších myslí, že jsme bezpohlavní. Knihu si určitě koupím, věřím, že mně nejen pobaví, ale třeba i ještě na něco přijdu. Láska a vášeň je pro každého, věkem se hranice neurčuje.

0

Ulka | 4. 9. 2021 13:58

Důležité téma, skvělý článek. A myslím si, že by se o tomhle mělo mluvit víc.
Nedávno jsme se s kamarádkami bavily o tom, zda "to" někdy přejde. Rozuměj - chuť na sex, touha. Diskuze se táhla v duchu, zda-li to už nějak "dožít" ... se zhruba cca 30tiletým výhledem na další život:o), že stejně s přechodem veškerá touha zmizí, a tak nemá smysl nějak moc řešit nesoulad v sexu dlouhodobého páru.
Je dobré číst, že pokud v člověku touha je, tak nejspíš bude i dál ... a třeba s tímto vědomím si dále zařídit svůj život. Tyto upřímné zpovědi jsou lepší než rady "na to se vybodni, všichni chlapi jsou stejný - hlavně klid a talíř na stole -, za pár let budeš řešit úplně jiné věci (vnoučata a zdravotní problémy přinášející věk).
Přála bych si, aby ty upřímné zpovědi nemusely být anonymní. Aby se vnímání seniorů v čemkoli přeci jen posunulo.

+3

Ivana Alinova | 3. 9. 2021 22:25

Já se za sex ve svém věku nestydím. Je to krásný.

+10