Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Ven z králičí nory. Digitální detox má smysl i v době home office

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Eva | 8. 2. 2021 8:40

Dobrý den, milý Honzo, mám na mysli speciální model, který má určité funkcionality, jako jsou například mapy, podcastový přehrávač, wifi hotspot, ale neumožňuje (nemá plochu aplikací) pro brouzdání. Jmenuje se Light Phone. Již je v druhé verzi vývoje, čekám do léta a pokud bude mít stále dobré reference, pořídím si ho. Ale jasně, chápu, jak to myslíte. Mohl abych si koupit klasický "hloupý telefon", ale přeci jen jsou funkce, které bych ráda k dispozici měla, včetně pohodlné klávesnice atd. Je mi přes 40, takže si pamatuje, jaké to uživatelsky je :-) Mějte se krásně! E

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

Eva | 8. 2. 2021 8:40 | reakce na HonzaV - 6. 2. 2021 8:26

Dobrý den, milý Honzo, mám na mysli speciální model, který má určité funkcionality, jako jsou například mapy, podcastový přehrávač, wifi hotspot, ale neumožňuje (nemá plochu aplikací) pro brouzdání. Jmenuje se Light Phone. Již je v druhé verzi vývoje, čekám do léta a pokud bude mít stále dobré reference, pořídím si ho. Ale jasně, chápu, jak to myslíte. Mohl abych si koupit klasický "hloupý telefon", ale přeci jen jsou funkce, které bych ráda k dispozici měla, včetně pohodlné klávesnice atd. Je mi přes 40, takže si pamatuje, jaké to uživatelsky je :-) Mějte se krásně! E

+1
Zobrazit komentovanou zprávu

HonzaV | 6. 2. 2021 8:26

Ano, souhlas. Jen k tomuhle: "Telefon bez „chytrých“ lákadel, s pár užitečnými funkcemi a nulovým zářením bude možná bestseller. Prototypy se již testují. A já se hlásím jako první." - nechci autorce brát nadšení, ale takový telefon nosím již skoro dvacet let v kapse.

+1