Diskuze k článku:

V izolaci s agresorem. Karanténa může zhoršovat domácí násilí

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Zuz | 25. 3. 2020 | 16:32

na váš příspěvek by měl spíš zareagovat autor článku a poradit... já můžu za sebe říct jen, že je mi velmi líto, že si něčím podobným procházíte. a možná navrhnout, abyste se zkusila obrátit právě přímo na autora článku, určitě někde kontakt bude k sehnání, a zeptat se přímo jeho, co by radil.
hodně sil přeji...

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Všechny 3 komentáře v diskuzi

Eva Švihálková | 6. 4. 2020 | 17:50

Dobrý den,
chtěla bych Vás jménem neziskové organizace Persefona, z.s., požádat o zařazení do seznamu kontaktů, kam se mohou oběti domácího či sexuálního násilí, osoby blízké či osoby, které mají potíže se zvládáním agrese obrátit. Naše organizace na tomto poli působí v Brně již více než 10 let.
V těchto dnech jsme také přizpůsobili svůj provoz a jsme klientům a klientkám k dispozici více online (více info na webu nebo na facebooku @Persefonazs).
Více informací o nás i našich službách naleznete na webu www.persefona.cz
V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat na email esvihalkova@persefona.cz
S přáním krásného dne
Eva Švihálková

0

MR | 22. 3. 2020 | 16:02

Volala jsem, šla na intervenční centrum, ale pomoci se mi nedostalo. Otec mých dětí (začal mě týrat až po početí 2. dítěte) mě psychicky zničil, připravil o domov, děti vídám 1x za 14 dní nebo méně. Nikdo mi nepomůže - neexistuje způsob, jak ho vypudit z domu a všichni se shodují, že dětem je doma nejlépe. Alimenty jsou pro mě likvidační. A já pořád nechápu, kde jsem udělala chybu, jak jsem tomu mohla předejít, jak se z toho dostat bez zničení všeho, co mi bylo drahé.

0

Zuz | 25. 3. 2020 | 16:32 | reakce na MR - 22. 3. 2020 16:02

na váš příspěvek by měl spíš zareagovat autor článku a poradit... já můžu za sebe říct jen, že je mi velmi líto, že si něčím podobným procházíte. a možná navrhnout, abyste se zkusila obrátit právě přímo na autora článku, určitě někde kontakt bude k sehnání, a zeptat se přímo jeho, co by radil.
hodně sil přeji...

+1
Zobrazit komentovanou zprávu