Diskuze k článku:

Proč mluvit o menstruaci veřejně a nahlas

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Petra | 5. 11. 2019 | 16:07

To me se zase nelibi,ze z nekterych reklam musi mit chlapy pocit,ze menstruace je nejkrasnejsi obdobi v mesici,kdy jsou zeny stastne,plne energie

+15
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Všechny 4 komentáře v diskuzi

samoliter | 6. 11. 2019 | 18:21

Už 29 let jsou v TV neustále reklamy na vložky, anebo na vagínu, typu: Vaše vagína potřebuje nový přípravek, aby měla správné PH a pod.
Jděte už s tím do prdele. Ano, rád bych v klidu koukal na film, pořad, bez toho, aby mne neustále otravovali vložky a pod fíčoviny.

0

lida | 5. 11. 2019 | 23:11

Když to někoho baví, ať si o menstruaci veřejně pokecá, jeho věc. Moje věc zase je, že nevynáším svou intimitu na odiv ostatním a na pokec nejsem. Ani necítím potřebu třikrát během filmu shlédnout reklamu na vložky, inkontinenční pomůcky či léky na prostatu. Upřímně, u reklamy na kapky do nosu taky nepředvádí na kameru hleny.

+4

Paros | 5. 11. 2019 | 20:01

Trochu mi ten humbuk připomíná gender šílenství. Lidi, kteří jen nechtěli být přiškatulkováni k některému pohlaví, jsou nyní uprostřed mediálního cirkusu a společnost (sto lidí, sto názorů, ale každý musí nějaký povinně mít) dopodrobna rozebírá, co by si o těch bezpohlavních myslí a co by si myslet měla.
Krev a menstruace? Jo, je červená, otravná, bolestivá a po fialkách zrovna nevoní. Ale ptal se někdo ženy s menstruací, co jí k danému tématu vyhovuje? Detailní inventura jejích pocitů a důvodů, proč je jí mizerně? Nebo raději podat pořádný kus toaleťáku, růžovou tabletku a dál to neřešit? Ale to dnešní společnost nedokáže.

+2

Petra | 5. 11. 2019 | 16:07

To me se zase nelibi,ze z nekterych reklam musi mit chlapy pocit,ze menstruace je nejkrasnejsi obdobi v mesici,kdy jsou zeny stastne,plne energie

+15