Diskuze k článku:

Jeho dokonalé tělo. Dočkáme se i mužského hnutí tělesné pozitivity?

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

HonzaV | 20. 8. 2019 | 12:09

Autor správně píše, že to je v hlavě a že si za to "chlapi" můžou sami. Vykašlat se na média. Buďte v pohodě, nelžete sobě ani ostatním a garantuju úspěch. A pokud ne, tak ať si dámy trhnou a jde se na jedno. Nechci ženskou, která by mě nechala kvůli pěti kilům nad ideální stav, totéž čeká ona ode mne. Samozřejmě mastodonti (obou pohlaví) bez vůle, to je jiná liga.

+4
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Všechny 3 komentáře v diskuzi

pozorovatel | 23. 8. 2019 | 16:22

Na YouTube jsem kdysi viděl video lehce se týkající toho o čem píšete.
Náhodným ženám na ulici ukázali dva pány, jeden byl mohutný svalnatý fešák a druhý byla taková vyžlička.
Pak přišla otazka s kým by chtěly jít na rande.
Všechny si vybraly svalnatého fešáka.

Pamatuji si kampaň proti fat shamingu a celkově objektifikaci ženského těla. Všichni ukázali na muže jako strůjce problému. A měli pravdu.

Je zajímavé že když stejný problém mají muži, nesmí se ukázat na ženy. A když na ně přece jen člověk sebere odvahu ukázat prstem... bum, je z něj najednou udělán redpiller. A nebo hůř, rovnou vrah.

Vy jste dali rovnítko mezi kritiku a vraždu!

To vás nikdy nenapadlo že přesně tento dvojí metr vede ke stále rostoucí popularitě hnutí ideově patřících do manosféry a na to navázanou radikalizaci?

+2

Vladimir | 22. 8. 2019 | 18:22

Ono brát vážně feministické hysterky, které neumí myslet, ale jen afektovaně šířit naučené fráze, nelze, alespoň pokud máte fungující mozek. Bohužel jsou to spotřebitelky, voličky atd. takže jejich bláboly svou moc mají. Pozn. Nedivím se tomu, že s AOC chodí nějaký ajťák ti často realitu moc nevnímají a AOC je zrovna zářný příklad moderního feministického hejtra s IQ tykve.

+2

HonzaV | 20. 8. 2019 | 12:09

Autor správně píše, že to je v hlavě a že si za to "chlapi" můžou sami. Vykašlat se na média. Buďte v pohodě, nelžete sobě ani ostatním a garantuju úspěch. A pokud ne, tak ať si dámy trhnou a jde se na jedno. Nechci ženskou, která by mě nechala kvůli pěti kilům nad ideální stav, totéž čeká ona ode mne. Samozřejmě mastodonti (obou pohlaví) bez vůle, to je jiná liga.

+4